Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 137


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Piscotel scrie la clinica,nu ai nimic de pierdut. Dea [flo2] foarte frumos mesajul tău,ma emoționat f tare. Velvet ce face pisoiul? [ups] fetelor nu ma pot oprii din mâncat [help] in ritmul asta o sa ma fac cat casa f curând .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu PK, insa e in concediu pana pe 09 Ianuarie 2017. Cred ca e satul saracu'  sa vada foliculi si endometre, are si el nevoie de o pauza [:-)))] Asa ca m-am relaxat. Vreau-nu vreau, trebuie sa astept pana in februarie. Acum m-am convins si ca citeste putin pe diagonala (iar am pacatuit si i-am trimis un email lung- ma tot feresc sa il deranjez cu 1000 de email-uri si cand scriu, scriu, nu glumesc). Nu mi-a raspuns la intrebarea referitoare la analizele pe care ar trebui sa le refac. De data asta insa, am fost insistenta [:-)))] 

Dana,  te inteleg perfect. Cand nu ma gandesc la embrioni, ma gandesc ce sa mai rontai [batcap] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel e bn ca ai aflat ceva de facut,acum vine Februarie.

Eu ma consolez cu gândul ca o sa fiu gravida și atunci nu o sa ma conteze kilogramele [:-)))] daca am slabit odata 16kg pot sa o mai fac odata  [:-)))] cel putin asa vreau sa cred [:-)))]

[batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lasa, Piscotel, macar dupa 9 ianuarie va fi odihnit si disponibil. Doctorul meu vad ca prefera concediile scurte si dese, adica maxim o saptamana la 3 luni. In februarie pleaca 3 zile, asa ca daca nu imi vine menstra cum imi convine mie in februarie o sa las fiv 3 pe martie pentru ca nu vreau sa fac stimulare cu doi medici diferiti. Stiti vorba aia cu prea multe moase... Au si ei dreptul la oihna, se mai satura oamenii de endometre si de recoltat si numarat oua, la propriu!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...