Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 137


o-baba

Recommended Posts

     Eh,Piscotel...postez cand arde ceva si de pe tel uneori mi-e greu sa scriu...cand mi se mai si pierde postul imi vine sa dau cu telefonul de pereti:))).Asta se intampla mai ales cand in postarea respectiva ma plang de cate ceva...si atunci o iau ca un semn ca "daca taceam,filosof ramaneam" si nu mai revin cu aceleasi ganduri [:-)))] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Nu Dana,nu trebuie sa te ingrijorezi.Asta e o prima faza,cand aspenterul desprinde plachetele(niste chegulete f mici) de peretii vaselor si prin desprindere se pot sparge putin vasele.Dupa o perioada nu vor mai aparea vanatai.Si pe mine m-a speriat mult timp si evitam din aceeasi cauza,dar dupa ce am inteles explicatia si dupa o indelunga folosire am vazut ca apar doar daca ma lovesc...nu asa din senin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo2] Buna seara fetele .M -am intors aseara de la Viena.Consultatia a decurs f bine. Din ianuarie daca reusesc sa scad TSH-ul incep tratamentul pt Fet. Ca si tratament m-i s-a dat Ovotrele ( vitamina D3), femibion si progynova mite din a 3-a zi de ciclu pana in a 12-a zi de ciclu cand trebuie sa ma prezint la clinica pt a-mi verifica endometru si am de facut pregnyl acolo la clinica cred ca in a 12-a zi de ciclu.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...