Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 137


o-baba

Recommended Posts

Buna fetelor,

 

 stiu ca multe m-ati contactat in multe feluri, dar din anumite motive nu am putut citi mesajele, dar dnul Moon mi le-a comunicat. Din pacate, fetele mele nu mai sunt cu mine, am stat o perioada in spital, am avut un risc ft mare de a-mi pierde uterul, insa la acea vreme nu mi-a pasat, dar am avut o doctorita care a luptat sa imi pastreze "fertilitatea" si acum ii multumesc pt asta. Iar in weekend ne-am intors acasa dupa ce am vazut un baietel, care din pacate nu este baietelul nostru.

  Deci chiar nu am avut cum intra, insa am mai vorbit cu Qiao, si ii multumesc pt informatii.

  Acum trebuie sa fug ca tb sa ma ocup de partea de hartogarie in urma vizitelor. Va doresc o saptamana fara emotii. Va pup!

Moon,

 

Iti doresc tot binele din lume!!! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vai, Moon, nu am cuvinte sa spun cat de rau imi pare pentru tragedia prin care treci acum. Chiar nu se mai termina vestile astea proaste???

Dumnezeu sa-ti dea putere sa treci peste si sa te ridici mai puternica. Ma bucur ca ti-a fost salvat uterul. Nu se stie niciodata.... Sa nu-ti pierzi încrederea, intr-o zi o sa rasara soarele si pe strada ta si a domnului Moon. Nu a fost sa fie acest baietel, dar poate va fi urmatorul. Iti doresc din tot sufletul sa iti fie bine. Suntem alaturi de tine [grup] Acum ai gria de tine, sa te refaci cat mai repede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

P

 

Piscotel,

 

am vb cu medicul, vinere abia poate sa ma vada...

Nu era prea fericit cand i-am spus de asa intarziere, mi-a dat doua scenarii...ambele urate::

1. semn ca corpul meu a reactionat urat la stimulare, nu mai vrea sa produca

2. chist care ar bloca procesul biologic 

 

Imi bubuie capul de la atatea ganduri...

 

O saptamna frumoasa va doresc si doar cu vesti bune!

 

Va pup  [:)]

 

Ramo, sper ca pana vineri lucrurile sa revina la normal. Iti tin pumnii sa nu fie probleme. Nu poti face o ecografie in alta parte pana atunci? Macar sa excluzi prezenta chistului....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...