Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 137


o-baba

Recommended Posts

Sunt oficial PUPO,am transferat 2embrioni de calitatea A,unul din ei chiar eclozase(cred ca asta e termenul)acum așteptam sa vedem....

Stie cineva daca un endometru de 14mm e prea gros?

Doc meu nu a fost azi(si-a înmormântat tatăl azi)transferul a fost facut de un alt doc care a a vb mult dar practic nu a zis nimic....am fost la un pas de a anula totul azi....in fine....acum așteptam.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dana, sa fie intr-un ceas bun! Te asteptam cu vesti bune, avem nevoie si noi, cele care stam pe margini sa auzim lucruri frumoase....De vesti rele ne-am cam saturat....

Din ce am citit eu, dimensiunea ideala a endometrului este intre 9 si 14 mm, asa ca esti ok [:)] 

Bafta multa! [pup] Când ar trebui sa faci beta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Piscotel,beta peste 10zile dar eu nu pot aștepta atata  [:-)))] data trecută am început cu pipi testele la 3 zile dupa transfer si am avut primul slab pozitiv la 4 zile dupa transfer.

Eu de fapt nu sh mărimea endometrului,dupa transfer pe ecranul ecografului cat ma holbam la bebeii mei am vz si cv 14,4 si am crezut ca ala e endometrul,acum ca este ca nu este nu sh....nici nu mai contează  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor aveti idee e permis sa bem alcool in timpul tratamentului ? Adica un pahar de vin la asta ma refer? Ca eu am tot baut cate putin vin zilele astea nu stiu ce am avut.Mi-a spus o fata,care face si ea FIV ca doctora i-a recomandat cand o doare capul sa bea un pahar de vin e cel mai bun medicament. Ea era in perioada FIV-ului.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...