Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 137


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bun atunci pot sa beau linistita! Nu stiu ce am patit poate de la vitaminele astea am baut de doua zile vin spumant jumate de pahar bine e si f bun la gust si ieri un pahar de vin rosu de tara.Si ma intrebam acum doamne oare e bine ca am baut? Desi cum am spus asa mi-a spus o amica care si ea face FIV. Eu stiam ca pastile nu merg cu alcoolul .Deci pot sa mai gust de sarbatori un pahar de vin, lichior de cafea  [alcool]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 A

 

 

Neata!

Moon, imi pare rau...viata e de rahat si de cele mai multe ori isi bate joc de noi...

 

Dea, eu am baut vin la recomandarea ta inainte de ET...un pahar mare

Asa e Sorina, cat am stat in spital am vazut de toate: sarcini oprite din evolutie la 20+, 30+, copii morti in uter, sarcini gemelare si tripleti, femei la 40 ani cu sarcini oprite la 30+ si poate era ultima lor sansa. Femei, care au trecut prin cezariana sau (ca mine) prin "nastere naturala" si au plecat de acolo cu bratele goale. Femei care au trebuit sa renunte la sarcini extrem de avansate pt ca copii aveau sindroame sau malformatii. Chiar daca uneori traim sub o cupola de cristal si ne gandim intotdeauna ca de astea nu ni se pot intampla noua, realitatea e alta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...