Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 137


o-baba

Recommended Posts

Moon, ti-as spune ca va fi bine, ca va veni si momentul in care iti vei tine copilul in brate...dar sunt vorbe, habar nu am prin ce ai trecut si nici nu vreau sa imi inchipui...stau cu securea deasupra capului si nu vreau sa ma gandesc la ce spui tu acolo...

sa ai putere sa treci mai departe, ca de uitat, nu poti! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 601
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare fetelor,cum sunteți astăzi?!Am

citit ca ninge in tara la noi,ce geloasa sunt,aici e destul de bn,nici nu simt ca e Decembrie,am si eu o întrebare care este mai eficient/bun Clexane sau Innohep?!

De aseara am început si injecțiile cu Innohep,nu ma așteptam,am crezut ca o sa fie suficientă aspirina dar mi-a scos-o si am început injecțiile acestea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ramo, sper ca pana vineri lucrurile sa revina la normal. Iti tin pumnii sa nu fie probleme. Nu poti face o ecografie in alta parte pana atunci? Macar sa excluzi prezenta chistului....
Fac o ecografie maine. la un alt medic, abia astept ziua de maine. In rest daca nu au iesit toate bubele din lume pe mine, sunt super umflata...parca ma tot umflu. ma strang hainele, mananc cu o pofata de zici ca se termina mancarea din lume, o data pe zi...nu foarte mult dar cu o pofta enorma. Sunt cam data peste cap cu procedura asta si sunt disperata dupa dulce. Trebuie sa merg la nutritionist ca in felul asta o sa ajung obeza, imi este frica sa ma urc pe cantar...toate hainele plesnesc pe mine. inebunesc! Si am.niste stari de nervi de nu ma mai suporta nimeni, nici la munca nici acasa. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramo, bafta maine!

Cu balonarea te inteleg perfect, eu credeam ca nu-mi mai revin vreodata. O sa te simti mai bine curând. Pe mine Dea m-a sfatuit sa consum multe proteine, legume si sa ma hidratez corespunzator.

Cat despre mancare....mancam (si din pacate inca mananc  [batcap] ) si eu, dar foarte des....Despre dulciuri nici nu mai indraznesc sa vorbesc [:-)))] Nu stiu cat de sanatos este ca mananci o singura data pe zi, organismul isi face depozit. Mai bine imparti mancarea in 3 mese [:)]

De-ar fi doar starile acestea, as fi fericita, pentru ca sunt trecatoare. Numai sa nu existe si alte afectiuni pe care sa le descoperim mai tarziu....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ramo, bafta maine! Cu balonarea te inteleg perfect, eu credeam ca nu-mi mai revin vreodata. O sa te simti mai bine curând. Pe mine Dea m-a sfatuit sa consum multe proteine, legume si sa ma hidratez corespunzator. Cat despre mancare....mancam (si din pacate inca mananc [batcap] ) si eu, dar foarte des....Despre dulciuri nici nu mai indraznesc sa vorbesc [:-)))] Nu stiu cat de sanatos este ca mananci o singura data pe zi, organismul isi face depozit. Mai bine imparti mancarea in 3 mese [:)] De-ar fi doar starile acestea, as fi fericita, pentru ca sunt trecatoare. Numai sa nu existe si alte afectiuni pe care sa le descoperim mai tarziu....
Stiu ca nu este Ok sa mananc o sg data pe zi, dar nu reusesc...nu am timp, mai ales acum la sf de an parca is pe repede inainte toti. Nu prea mananc carne, nu sunt carnivora. Legume ar trebui sa mananc mai mult iar cu hidratarea stau prost. Legat de alte afectiuni mi cam frica si mie pt ca am un nodul la piept (nu este alimentat...este necanceros, dar il am) No dar o sa fie bine. O sa fie bine pt toate si o sa reusim! Multumesc! sper sa fie bine mâine, indiferent cum o fi trebuie sa fie o rezolvare. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ramo mult noroc maine. Mie imi e rusine de cat mananc [:-)))] am vrut ieri sa ma cântăresc înainte de transfer dar nu am avut curaj.Asta e fetelor,sănătoase sa fim ca ne revenim noi cu greutatea. [flo2]

 

Multumesc Dana,

 

Asa este, ne revenim si important este sa fim sanatoase si sa reusim sa povestim despre pofe, kilograme in sarcina, despre diversificare papa la prunci si o intalnire anuala cu toate...cu pruncii dupa noi.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ramo mult noroc maine. Mie imi e rusine de cat mananc [:-)))] am vrut ieri sa ma cântăresc înainte de transfer dar nu am avut curaj.Asta e fetelor,sănătoase sa fim ca ne revenim noi cu greutatea. [flo2]
Dana,

Sa ne aduci doar vesti bune, sa ne anunti pe toate ca o sa fim "matusele"

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...