Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(54)


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 703
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bună fetelor . ..Kyty doamne ajuta sa fie bine mâine și sa pleci acasă cu puiuții tai...ramai în Sibiu o seara sau pleci către casa? Te așteptăm cu vesti bune [flo2] Eu de dimineață am programarea...sa dea dumnezeu sa fie bine...Va scriu când ajung acasa va pup

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

heyyy fetele sa fie bine

kty eu am si condus dupa transfer pana acasa 240 km ca avea sotul permisul suspendat dar dupa am stat in pat pana a doua zi cand am mers la servici dr I a zis fara efort si agitatie de sarbatori cu vizite pregateli musafiri cat mai linistita pe 21 dec si eu am avut transfer si uite ca pe 21 acum puii mei fac 4 luni parca nu imi vine sa cred ca sunt ai mei

doamne ajuta sa reziste si sa ramana cu mami

Adri si la mine erau mici am avut 12 zile de stimulare si au ajuns la 18 mm deci cu incredere 

lory vin ele si greturile, sau nu :)))

velvet te pupam 

pupici la toate fetele va citesc zilnic mai greu cu scrisul dar cand pot si prind un moment 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc Velvet . Kyty . Miha și Lorelay . ..acum am ajuns acasă de la sibiu...doctorita a spus ca foliculii arata foarte bine și sâmbătă dimineață la 8:45 are loc punctia.

În seara ăsta fac injecția Ovitrelle și mâine dupamiază vrem sa plecam la sibiu sa rămânem cazați mâine seara acolo. voi unde v-ați cazat în Sibiu ce îmi recomandați dar sa fie aproape de clinica.

Kyty Îți țin pumnii sa fie bine .așteptam vesti bune.

Va pup fetelor 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor...acum am ajuns acasa...totul este bine mi-am luat si eu puiutii acasa.De acum cu D-zeu inainte.Acum sa speram ca va fi si un rezultat pozitiv.Va multumesc mult de incurajari.

Adrid ma bucur mult pt tine si sa dea D-zeu sa ai cati mai multi foliculi plini cu ovocite mature.

Pe saptamana viitoare inseamna ca o sa ai transferul?ti-a dat si tie sa faci progesteronul?

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adri eu am stat anul trecut la pensiunea Eli,dar e cam la 5-7 min de mers cu masina.iar acum am stat intr-o garsoniera,de fapt,camera,ca n-avea bucatarie.cam la 15 min de mers pe jos de clinica.dar nu mai stiu cum se numeste.si vad ca nici pe turist.info nu mai apare.a fost ok,am stat 9 nopti.mai e pensiunea casa romana la cateva min de clinica.succes sambata!

 

kyty iti tin pumnii stransi pt o beta mare! i-ai transferat pe toti 3?parca 3 aveai...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...