Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(54)


o-baba

Recommended Posts

Buna fetelor...mie nu mi-a venit inca menstruatia.Nu stiu ce sa fac.Maine ma gandeam sa ii trimit mail d-lui dr si sa vad ce zice.

Lore tie cat ti-a intarziat?Ai facut ceva atunci sau ai asteptat sa vina?mi-am facut si test si e negativ.

Off sper sa vina odata sa fac si eu transferul in luna dec.

Lore sper sa te refaci cat mai repede sa stai linistita pt bebe.

Adri mai ai umpic si tu si incepi lupta .Lore a spart gheata si noi trebuie sa o urmam cat mai repede.

Va poop

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 703
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetelor. ..Kyty și eu am teama ca nu mă încadrez în timp...mie numai săptămâna viitoare trebuie sa îmi vine pentru ca termin pastilele joi seara...

Dacă îți vine săptămâna ăsta te încadrezi pe luna decembrie.

Lorelay Cum te simți?

Va pup pe toate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor mi-a venit si menstruatia.Miercuri merg la Sibiu la control.Acun nu stiu ce sa fac cu analiza de progesteron.Miercuri fiind liber policlinica nu este deschisa si nu o sa am unde sa fac analiza.Oare o sa imi dea sa o fac sau nu.Voua la transfer va da sa va faceti progesteronul sau mi-a zis mie ca o sa il fac pentru ca au fost probleme.Oare ce sa fac?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da ei au inchis miercuri si joi dar d-nul dr o sa fie miercuri acolo ca o sa aiba o procedura si merg si eu.Merg dimineata la laborator  sa imi fac progesteronul si sun la clinica sa le comunic valoare .Si in functie de valoare o sa imi zica daca incep tratamentul pentru transfer.Am vb cu fetele de acolo si mi-au zis sa il fac maine.Acum Doamne ajuta sa iasa ok analiza. 

Ce rau Adrid ca nu aveti si voi liber.Legile ar trebui sa fie pentru toata lumea nu numai pentru unii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...