Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv la Sibiu(54)


o-baba

Recommended Posts

Neata fetelor. .. m-au sunat de la sibiu si mi-a zis ca s-au format 11 embrioni de calitate foarte buna. ..mâine mă suna sa îmi spună Cum sunt și sa programam transferul. Sa dea dumnezeu sa fie bine și sa am și ce îngheța. va pup

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 703
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bravo Adri....e o productie foarte buna.Stai linistita ca sigur vei avea ce sa ingheti.Dar poate nu va fi nevoie sa ajungi sa faci cu embrioni congelati ca o sa se prinda din prima.Asa trebe sa fie.

Eu ma simt ok.Nu stiu daca ar trebui sa simt deja ceva sau nu.Sper din suflet sa fie de bine.Simt uneori niste crampe dar nu stiu daca e de la mancare sau e altceva.

Vom vedea.Pupici si maine asteptam vesti tot asa bune

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow Adri felicitari pt luptători super deci in 21 iei puii acasa beta pe 30decc eu asa am facut

pe 1 ian noi sărbătorim inca un an de la cununia noastra deci cadoul perfect pt amandoi

doamne ajuta hai cu gemenii 

Sa încerci cu 4 albusuri pe zi muulte lichida proteine ajuta sa nu faci hiper si bebeii sa se simtă bine in burtica 

Kty pt crampe poti lua no spa nu e bine sa ai dureri dar nici simptome nu e neaparat sa ai

Lory eu sunt cu ei 90% din timp spre ex sotul este plecat de ieri la Brasov si mi.a trimis-o pe soacra ma ajuta nu pot spune dar a inceput sa tuseasca am intrebat-o daca e racita si ea a ziss nuuu mai tusesc putin si curge nasul am simtit ca mor îmi venea sa o scot afara toata noaptea am stat paznic la patut sa nu stea pe ei asa ca mai bine singura ea ii vrea numai in brate eu nu i-am invatat asa ii leagănă pe perna eu ii las sa adoarmă singuri deci pas....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor. .m-au sunat de la sibiu si mi-au zis ca azi sunt 10 embrioni iar transferul va fi joi la ora 11 de ziua a 5.

Maine ma suna sa imi spuna cum se prezinta emrionii ...Doamne ajuta sa rămân cu cât mai mulți embrioni.

Kyty și eu am avut gaze anul trecut și a fost beta pozitiv...Doamne ajuta sa fie bine. 

Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...