Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de septembrie-octombrie 2012 - capitolul 6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 371
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

V-am mai scris zilele trecute dar nu eram logata Si am pierdut tot.

Spuneam ca eu sunt bolnava - racita cobza, S a avut pneumonia Si D a facut iar puroi in ureke sapt. Trecuta. Chestia buna sa zic asa E ca ii vor face operatia vinerea viitoare Si nu in mai - iunie. Doctor ul a considerat ca E destul de urgent.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O primavara frumoasa, doamnelor!

Sanatate multa tuturor!

Gabi tinem pumnii sa fie bine.

David e bine, merge la gradi. A avut niste muci razleti sapt trecuta, a trecut cu biosept si polygemma sinusuri. Tre sa mergem si la Aikido, anul asta inca nu am servit. Eu sunt acasa inca, nu lucrez.

V-am pupat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor!

O primavara frumoasa va doresc!

Noi suntem bine, anul asta de gradi am dus-o bine pana acum cu bolile, Calin a racit de 2 ori. Eu am tras vreo 2 luni de tuse si raceli, intr-un final mi-am revenit si eu cu 1 martie. Trebuie sa se compenseze cumva, inainte erau bolnavi copiii, macar la mine e mai usor decat la copii. 

Ce sa va mai spun ca nu prea am citit ce faceti, am vazut ca Kytana va avea bb3, bravo, sa fiti sanatosi cu totii, asta e cel mai important!

Gabi anul trecut am tras si noi cu urechile, a avut otita cu ser in urechi vreo 2 luni, audiograma nu iesea bine... pana la urma a trecut de la sine. Nu l-am mai operat de polipi ca am facut un tratament cu un spray si au trecut, anul asta nu ne-au mai dat batai de cap. Sanatate multa si rezolvati problema ca sa fie bine.

Revin sa mai citesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello.

Am ajuns si noi acasa. Am spălat 6 masini de haine si papuci. Punem hainele de iarna in cui si abia astept sa iesim prin parcuri cu role, trotinete si biciclete. Ieri am fost la doua petreceri de copii si azi mai mergem la treia. Andrei a participat la toate activitatile si s-a distrat de minune. Deja nu mai trebuie sa stăm cu el, mă refer lângă el. Am stat la party tot timpul dar s-a jucat cu copiii. A devenit mai independent dupa taberele astea doua chiar daca am fost cu el si eram acolo. In ultimele zile cobora pârtia si mergea la teleschi si urca si făcea asta câteva ore fara sa vrea sa fim neapărat cu el. In prima.tabara urcam cu el pe teleschi si vroia neapărat sa fim.in spatele lui pe pârtie. I-a plăcut f mult si zice ca abia asteapta sa mai mergem.

Pupici

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baietii fac bine, deja se "cearta" de la laptop, Calin stie toate jocurile care le joaca David si se lauda pe afara ca el joaca x si y joc... nu sunt mandra de asta ca iarna asta mi-au mancat ficatii in casa.. ma bucur ca a venit caldura sa iesim pe afara la aer. Per total se inteleg bine, se vede ca au crescut, stau singuri amandoi si petrec timp impreuna, nu-mi vine sa cred ca nu mai stau tot timpul dupa ei.

 

Calin ma bate la cap sa stea afara doar cu David si ma trimite in casa dar inca nu am curaj, mai trec masini si nu stiu cat e de atent Calin.

 

In rest suntem bine, multumim lui Dzeu, merge la gradi, ii place, fac o gramada de lucruri faine acolo, is multumita de asta. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA multi Ani, dragelor!  

 

[flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...