Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de septembrie-octombrie 2012 - capitolul 6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 371
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello.

 

La multi ani David și Maya. Să fiți sănătoși, fericiți și iubiți. La multi ani tuturor boboceilor care împlinesc 5 ani zilele astea.

 

Corina - sănătate multă lui David. Ai cu cine să îl ții acasă săptămână asta? Să nu ratați petrecerea? Sigur îl pui pe picioare până duminică. Și noi sâmbătă îl serbam. Pt că a vrut la un loc de joaca care are spatiu și afară și nu am vrut sa riscam până în 1. Din 1 mergem cu bunicii la un SPA câteva zile pt că și bunicul e născut în 1 octombrie și îi serbam și acolo pe Andrei și bunicul. Am și eu emoții sa nu se imbolnaveasca până sâmbătă. Deocamdată e ok dar a fost la grădiniță doar trei zile .  

 

Va doresc o săptămână ușoară și liniștită. 

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Hello. Cum sunt boboceii? Andrei încă ok. A trecut petrecerea cu bine. Mai urmează vineri la gradi. Sper sa nu se îmbolnăvească. La fost grădiniță nu sunt nici jumătate la grădiniță. Au scarlatină, fie gura mana picior,..... Aici la noua gradi deocamdată sunt toti 10 apți. Pupici și sănătate maxima.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Stef!

 

[s]

 

Să fii fericit, sănătos și înconjurat doar de oameni buni. Gabi și vouă vă doresc sa va bucurați alături de el.

 

Andrei doarme. Am fost la zoo azi să facă poze pt că a primit aparat foto adevărat. Și brusc la prânz a zis că e f obosit și îl dor ochii. A adormit fara sa mănânce și are febră. Să vedem cum se trezește. 

 

Pupici și sănătate tuturor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello la ceas de seara!

A fost fain la ziua lui David..si nu l-am tinut acasa..doar muci si atat..au fost 10 colegi si au dansat, s-au jucat, zbenguit (pana au vomat unii), mancat (mai putin)..a fost o zi pe tema Scooby Doo si a iesit ok..scump, dar ok  [:)]

L-am tinut acasa insa sapt asta de miercuri ca sa putem face ROR-ul sambata..insa am fost la control la ORL si nu ne-a recomandat vaccin acum..are o otita in remisie si deficienta tubara dr su l-am programat (iar) la operatie de polipi..

Acum are iar muci galbeni dupa o sapt de tobradex cand erau frumosi si albi  [batcap]

Am fost super racita si io, medical 3 zile ca nu m-am putut ridica din pat..a venit mama la noi..acum e si dani beteag si mama la pat..no!

Ne-am luat un teren langa Cluj sa ne facem casa..e visul meu de o viata, pe malul lacului..am avut altul si a fost musai sa il vindem (din cauza de vecini), insa asta e si mai fain si dublu..imi vine sa-mi iau un cort si sa ma mut acolo..cand ajung la laptop pun poze..

Pupici tuturor si sanatate multa boboceilor!

Norma, cum e Andrei?

Oli, fetele?

La multi ani puilor! Multi anisori inainte!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrei strănută și tușește. Încă nu știu exact ce are. Ce chestie Corina - cu Scooby a fost tema și la Andrei la party. Eu și Andrei am avut tricou cu Scooby. Evident torturile (la party și la grădinița) tot cu Scooby. Am avut și pahare, farfurii, șervețele și cadourile pt acasă la copii au fost cu Scooby. La gradi copiii mă.intrebau dacă pot duce șervețele acasă. ......

 

Sănătate multă lui David. Felicitări pt teren. Să vă faceți casa visurilor cat mai curând si fără bătăi de cap cu muncitorii. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

 

Gabi, La multi ani cu intarziere! Ce faci? Pe unde mai umbli? :)

 

Cori, am vazut postarea pe Fb! Super, super, super! Si eu visez sa stau intr-o zi la casa, mai ales pt copii. La noi din pacate nu sunt sanse sa se intample prea curand.... si daca s-o intampla vreodata vor fi fetele mari si voi fi pierdut ce era mai important...

 

Le-am facut ieri ROR-ul amandurora. M tuseste astmatic de 2 zile. E pe Vento de ieri si Flixo de azi. Alte simptome nu are. S e bine momentan. Vad ca ii ies dintii intr-o veselie. Am vazut sapt trecuta unul nou deja iesit, acum se vad si caninii. In afara de supt non stop noaptea si eu praf, alte simptome nu are nici ea :).

 

Norma, cum mai e A?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello. Andrei e ok sa zicem. S-a întors de la Spa . La Spa a luat ore de inot și acum face o lungime de bazin fara brâu, fluturași, sau pluta, atât pe burta cat și pe spate. Înoată destul de corect. A avut prima ora de pian și a ieșit f incantat atât el cât și profesorul. Și eu îi fac ROR luna asta. M-a anunțat doctorita. Tușește sporadic și are muci. Weekend fain.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...