Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bobocei de septembrie-octombrie 2012 - capitolul 6


Recommended Posts

La multi ani inca o data tuturor sarbatoritelor si sarbatoritilor!!!  [flo2]

Avem bobocei mari, ce mai! Imi place mult varsta asta, sunt draguti tare si invata foarte multe

Noi tocmai am plecat in vacanta de mosi de la Sovata. Sper ca reusesc si eu sa ma odihnesc/relaxez ca stau cam prost la capitolul asta

Va pup si sper ca sunteti sanatoase/sanatosi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 371
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • 2 weeks later...

Hello girls,

Ce liniște e pe aici. 

Ce mai fac boboceii?

 

Noi suntem f bine. Fără tuse fara muci. A făcut și vaccinul de 5 ani (ROR). Merge cu plăcere la gradi și la ore de pian. I-am cumpărat pian digital și ne canta zilnic. Atât de mult ii place. Sper să îl țină.

 

Pupici și va aștept cu știri. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte bine la Sovata. Pana si Andra s-a distrat. Bine ca m-am odihnit ca prima saptamana la birou dupa a fost horror...

Nici Matei nu s-a imbolnavit inca dupa intoarcerea la gradi. El a facut ROR la 3 ani (cred... sau 4 ani?) Si mai face la 6 ani. I-am facut un set de analize extins si au iesit toate bune (doar pt vit D nu a iesit inca rezultatul).

Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Noi suntem binisor, in parametri. Raciti toti 3 acum Dar deocamdata fara febra, Doamne ajuta!

 

Stef e ok la scoala, ii place f mult Dar inca se acomodeaza.

Frate-su are o personalitate... uneori imi bine sa fug. Haha

 

Am si fost plecata 4 zile la Las Vegas. Singura si vai ce bine a fost! De vis... nu mai puteam, am avut si o perioada f f grea pe plan personal, simteam ca nu mai rezist aici. Tatal lor a zis ok, stau cu ei, si in doua zile am plecat.

Am umblat pe Strip, am fost o zi in Grand Canyon, o zi am lenevit la soare la piscina si am inotat & citit. ( in Vancouver ploua cu bulbuci si era frig... parca am savurat caldura si mai tare)

Planific sa fac escapade din astea de 3-4 zile regulat cam de 2x pe an. Sper sa reusesc.

 

acum am iesit iar la suprafata, zic eu.

 

Va pup.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei Gabi,

Bine ai revenit printre noi. Credeam că ne-ai abandonat. Mă bucur că te-ai relaxat puțin.

 

Ce bine că îi place lui Stef la școală.

 

Lasă că nu e rău să ai personalitate.....poate că îți e mai greu ție acum dar îi va fi lui mult mai ușor în viața. 

 

Noi suntem bine. Gradi,job,pian și joacă. Cam aici ne învârtim. Dar bine că suntem sănătoși.

Pupici tuturor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ce fac mamicile dragi?
Noi ne-am luptat 2 saptamani cu boli. Enterovirus urmat de streptocic betahemolitic A... enterovirus toti 4, streptococ manifestat doar Matei dar am luat toti 4 antibiotic ca sa nu ni-l dam de la unul la altul (asa a zis pediatra, care nu e fan antibiotice)
Abia asteptam sa plecam la schi pe 8 dec
Inca nu suntem hotarati la ce scoala si daca la anul sau peste 2 ani.
Inotul e de baza si acum Matei se arata foarte pasionat de cifre. Literele nu prea il intereseaza :)
Va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello.
Oau prin ce ați trecut Anamaria. Sănătate multă. 
Și Andrei așteaptă tabăra de schi dar noi doar in ianuarie mergem. Până atunci mergem la patinoar în fiecare sâmbătă. S-a desprins de tot de noi la patinoar, încearcă scheme, azi a încercat cu spatele dar nu a reușit. La pian merge încă cu f mare entuziasm și acasă repeta din proprie inițiativă zilnic. Deja a scris scrisoare la Moș Crăciun. Deocamdată doar trei solicitări are....dar a zis să o las pe aproape să o mai completeze. ....
Sper sa toată lumea e ok....e mare liniște pe forum. Păcat....
O săptămână ușoară..
 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...