Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fiv cu ovocite donate 109


Recommended Posts

  • Răspunsuri 509
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Monica,imi pare rau, te imbratisez strans, imi esti tare draga fata vorbareata, dar cum zicea Vera, trebuie un plan rapid de bataie,eu cel putin asa am rezistat dupa chiuretaj.                                            Mariuca, multumesc, am avut azi un gand bun, o rugaciune pt tine.Doamne- ajuta sa treci cu bine...    Mph, Joflower, sa ajungeti cu bine, mult succes sa aveti in toate etapele!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sarut mana din tot sufletul tuturor pentru gandul bun, am simțit prezenta voastră si va spun asta din sufletul si foarte sincer, va rog sa ma iertati ca nu va nominalizez, dar sunt inca amețita. Pe scurt sa va zic: eram suspecta de o tumoare pe creier....azi am facut o investigatie, adica au intrat cu ceva pe "drumul sângelui" cum a zis profesorul, mi-a desfundat ca sa zic asa, ceva "acolo", am facut RMN, tomograf si multumesc lui Dzeu e ok! Inca o data din tot sufletul si inima mea va multumesc! Gandul vostru bun m-a salvat azi, hai ca mi-au dat lacrimile si nu am voie sa plang....va puppp va imbratisez si raman "aici" langa voi sa va încurajez, doar stiti voi ca sunt buna la asa ceva  [soricel]  Va multumesc sunteți minunate, va multumesc, sa va ajute Dzeu pentru ca sa stiti ca Dzeu exista si e mai mare decât credem, azi m-am convins pe pielea mea, cu toate ca de multe ori in viata am fost câteodată putin revoltata pe EL... Va multumesc mult pentru tot ceea ce ati facut azi pentru mine....a contat enorm..va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...