Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de iunie 2016 - capitolul 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, mi-am scapat si eu bebelusa din pat. Efectiv printre picioarele noastre. Eram si eu si sotul langa pat si am intors amandoi privirea o fractiune de secunda, ca am vazut-o cu coada ochiului cum se duce jos. E putin vanata in frunte. Oare o fi cazul sa ii facem vreo investigatie? A plans putin dar s-a linistit repede. Noi suntem insa cam speriati. Oani, tu ce ai facut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa o urmaresti o zi, doua. Eu stiam ca loviturile la frunte nu sunt atat de periculoase.

La mine s-a comportat normal dupa cazatura, dar nu stiu unde s-a lovit ca nu a avut vreun semn.

Sunt sigura ca nu ai de ce sa iti faci griji. Cazaturile devin periculoase la impact mai puternic, de la inaltimi mai mari.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, fetelor. Da, ne-am mai linistit. Nicio modificare la prichinduta. E la fel de neastamparata:). Nu o mai las singura nici o secunda. Da non stop din maini si din picioare, se intoarce pe toate partile, o sa imi puna pielea pe bat cand o sa inceapa sa mearga. Si prin somb se rostogoleste, cu ochii inchisi. Mama lor de achizitii. Doarme pe burta cu fundul in sus sau pe o parte. Nu mai vrea pe spate deloc. Ne-am jucat si noi ieri cu o banana. A molfait la ea dar s-a plictisit repede. A facut si primul gag. :)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Multumesc, fetelor. Da, ne-am mai linistit. Nicio modificare la prichinduta. E la fel de neastamparata:). Nu o mai las singura nici o secunda. Da non stop din maini si din picioare, se intoarce pe toate partile, o sa imi puna pielea pe bat cand o sa inceapa sa mearga. Si prin somb se rostogoleste, cu ochii inchisi. Mama lor de achizitii. Doarme pe burta cu fundul in sus sau pe o parte. Nu mai vrea pe spate deloc. Ne-am jucat si noi ieri cu o banana. A molfait la ea dar s-a plictisit repede. A facut si primul gag. :)

Ati inceput diversificarea? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...