Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iunie 2016 - capitolul 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna, mămici! Noi avem o luna de diversificare si tot n-am găsit combinatia câștigătoare pentru legume. Săptămana asta am introdus fructele, mar si para, pe astea le-a acceptat, atât crude cât si la aburi. Nu mănâncă prea mult, maxim 100g, dar măcar mănâncă. In continuare trebuie sa ținem amândoi lingurița, altfel nu deschide gura. Bine, e impropriu spus ca deschide gura - apropie lingura de gura si suge conținutul. Mai avem pitici care nu știu sa mănânce? Nu știu cum sa-l învăț sa deschida gura cum trebuie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mămici, piticul meu are pielea foarte sensibilă. A facut o iritație pe fata care nu a trecut cu cremele obișnuite, Trixera, Lipikar, Atoderm. Singura care a funcționat a fost Advantan. Acum văd ca ii apare iar, dupa cca o săptămana de la finalizarea tratamentului. Ați pățit asa ceva cu piticii? O fi vreo alergie? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mămici, piticul meu are pielea foarte sensibilă. A facut o iritație pe fata care nu a trecut cu cremele obișnuite, Trixera, Lipikar, Atoderm. Singura care a funcționat a fost Advantan. Acum văd ca ii apare iar, dupa cca o săptămana de la finalizarea tratamentului. Ați pățit asa ceva cu piticii? O fi vreo alergie?

 

Noi avem mereu în casa o crema de la Laurmed ,crema cu smirna și mimoza.  Foarte bună pt noi. Curata pielea repede însă  cam pătează...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...