Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iunie 2016 - capitolul 3


Recommended Posts

 

 

inca e alaptat? sau poate e vreo alergie la ceva ce a mancat pana acum. sanatate multa editez: nu ca e lucru rau ca inca il alaptezi, dar poate ai mancat ceva ce nu i a facut bine

 

Da, e alăptat. Eu mănânc absolut orice, e posibil sa fie ceva care nu ii priește. Luni mergem la doctor, sa vedem ce ne spune. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A mea sta in fund nesustinuta doar 1-2 minute. Apoi face ce face si ajunge la orizontala. 7 luni. Facem exercitii acasa. Se rostogoleste bine acum. Si de ieri a inceput sa se ridice mai mult in brate , ca si cum se pregateste de o flotare.

 

Edit: in seara asta am pus-o in fundulet cu o jucarie cu clape si butoane in fata si a stat cam 10 min fara sa se rastoarne. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu face mâine 7 luni si sta mai puțin de un minut in fund nesusținut. Nici sora-sa nu a fost mai sprintenă, a stat bine dupa 8 luni. O sa discut si eu cu pediatra, dar nu ma stresez pe tema asta. Mima, voi ce exerciții faceți acasă? 10 minute e foarte bine, felicitări!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exercitii in sensul ca o pun in fundulet de mai multe ori pe zi. Cand sustinuta pe lateral de perne, cand singurica Nimic special.  Nu trebuia sa folosesc cuvantul "exercitii". Pediatra ne-a recomandat sa mergem la kineto pt o evaluare, insa n-am avut timp. Si nici nu vad vreo problema deocamdata. Desi o evaluare n-ar strica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...