Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iunie 2016 - capitolul 3


Recommended Posts

Eu ii dau biscuiti,sincer nu cred ca mai am timp sa i fac,imi ocupa tot timpul,singura nu vrea sa mai stea deloc....sotul vine tarziu...ii dau rara,dar nu pot sa zic ca nu i dau...o sa i dau si eu tapioca,am o punga cumparata dar mai astept putin,scortisoara nu i am pus nici eu,o sa incerc,zilele astea voi introduce albusul si usturoiul,vreau sa incep sa i fac omleta la cuptor,paste....ma omoara piureul de legume...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Eu ii dau biscuiti,sincer nu cred ca mai am timp sa i fac,imi ocupa tot timpul,singura nu vrea sa mai stea deloc....sotul vine tarziu...ii dau rara,dar nu pot sa zic ca nu i dau...o sa i dau si eu tapioca,am o punga cumparata dar mai astept putin,scortisoara nu i am pus nici eu,o sa incerc,zilele astea voi introduce albusul si usturoiul,vreau sa incep sa i fac omleta la cuptor,paste....ma omoara piureul de legume...

 

Ce tip de biscuiți ai ales? Poate nu am găsit eu ce trebuia. Nici eu nu am timp de cuptor.....

A început sa doarmă foarte prost, e irascibil, nimic nu îl mulțumește....sunt așa de obosită! Stai sa vezi de mâine când  începe și școala cel mare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Lili, atentie cu scoala. In Bucuresti s-au inchis toata saptamana.

 

Urmărim și noi sa vedem....ce bine ar fi sa rămânem și noi acasă maine ! 

Sunt asa în urmă cu treburile casei....așa  cu bebe agățat după mine nu am spor deloc. Apoi drumurile cu școală, teme....iuhuuu ce placere!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

I am luat de la hipp,Lili.Pe mn m au sunat sa ma duc cu ea la vaccinul de 4 luni,o placere

 

Puteau sa mai amâne și ei puțin...asa pe gerul ăsta e cam greu....

Baftă multă ! 

Noi mai avem 2luni  jumate până la următorul, cel de 9 luni -ror.

Mai respiram puțin...tocmai ce i-a trecut tusea...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...