Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iunie 2016 - capitolul 3


Recommended Posts

eu ii dau cartof alb, romanesc. ieri i-am dat branzica cu legume, azi i-am dat o cu para la micul dejun si a mancat o f bine. aseara i-am dat pt prima oara iaurt. a mancat jumatate, dar dimineata scaunului lui era plin de bobite ale, semn ca nu l-a digerat stomacelul. azi am de gand sa i introduc carnita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

eu ii dau cartof alb, romanesc. ieri i-am dat branzica cu legume, azi i-am dat o cu para la micul dejun si a mancat o f bine. aseara i-am dat pt prima oara iaurt. a mancat jumatate, dar dimineata scaunului lui era plin de bobite ale, semn ca nu l-a digerat stomacelul. azi am de gand sa i introduc carnita
Si ii mai dai iaurt sau vei face o pauza? De care ii dai? Cred ca voi începe și eu în curând. Face 7l peste 4z .

Și eu am folosit cartof alb în supele de legume. Mi se pare ciudat sa pun din acela dulce.

Cartof dulce doar piure ca atare si cu branzica sau amestecat cu dovlecel...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lili, eu ii dau Napolact. continui sa i dau. nu a facut alergie de la el. pana acum, slava Domnului, nu a patit nimic de la mancare :)

 

Ieri i-am introdus si eu carnea. nu s-a atins cu gura de ea. a mirosit-o si a intors o pe toate partile, a dus o putin la gura si s a strambat de parca i-am dat lamaie. si apoi a strans buzele :( am incercat sa i dau zeama de la supa in canita cu cioc. a aruncat canita cine stie unde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...