Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iunie 2016 - capitolul 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oani, ce bine suna reteta de papanasi! Fa si eu maine, sigur imi plac si mie.chiar am branza si nu stiam ce sa fac cu ea. Am facut in seara asta biscuiti 100/100/100 si sunt curioasa daca va manca maine. Am mai facut si un fel de fursecuri cu mar ras, sfecla rosie, banana si fulgi de ovaz. Tare buni, am mancat eu cu sotul aproape toata tava. Au mai ramas totusi 3 pt bebelina:)). 

Gangaie, suna bine combinatia cu ficatei. Tb sa incerc si eu.

 

Bebelina mea are muci. A luat un virus. Nu a facut febra dar respira greu si nici nu sta la aspirat. Sper sa nu tina mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mima, usturoiul i l-am fiert cu cartoful curatat. da un gust bun mancarii si il pasez si pe ala. 

 

Cat, da, a fost buna combinatia, dar nu prea l-a incantat. am mancat tot eu ce i-am pregatit. parca e pateu. daca pui sare merge si pe paine, pt ca e tartinabil

 

Nici nu stiu ce sa i mai dau la pranz,ca nu i mai place nimic. e topit insa dupa iaurt, dar nici doar din ala nu pot sa i dau

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lili, i-ai dat ou? A mea a devorat omleta cu legume facuta la cuptor. Si a mea e mofturoasa in ultimul timp. Vad ca are o zi-doua in care mananca ok apoi iar greva foamei.

Dar cu omleta a mers e minune.

Si azi i-am dat paste cu legume care i-au placut. Printre legume am pus si usturoi.

In rest mai nimic nu o da pe spate. Acum si de iaurt s-a plictisit, ea care il manca tot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu i am introdus usturoiul,dar i am pus doar jumatate de catel,da un gust bun,paste i am dat si eu,am luat fusilli bio din lidl dar azi vreau sa ii cumpar de la plasmon,am vazut ca sn recomandate,albusul nu l am introdus nici eu,o sa incep usor,usor....astazi urmeaza sfecla rosie....Sara ieri a inghitit o bucata de mandarina,o tineam in gurita ei sa suga si a tras atat de tare incat am scapat o,m am panicat tare,a inghitit o,nu s a inecat,dar sperietura a fost maxima:(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...