Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iunie 2016 - capitolul 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Încă ceva....caut un cărucior, in 3 roti în special , care sa se rabateze ușor și sa încapă în portbagajul oricărei mașini. Aaa....și sa nu coste cat o garsonieră Ce ma sfătuiți?
eu am zis ca nu mai iau carut,ma uitam la o tricicleta cu pozitie de somn,mi se par ok.Cat lapte bea acum,Lili?si Sara sta prost cu laptele
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

eu am zis ca nu mai iau carut,ma uitam la o tricicleta cu pozitie de somn,mi se par ok.Cat lapte bea acum,Lili?si Sara sta prost cu laptele

Undeva intre 500-600gr în 24h. F rar trece peste. Plus 2 mese solide. Dimineata însă e imprevizibil. Când mănâncă tot, când accepta doar vreo 2 lg...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce analize facem în afara de papanicolau? La mine au trecut deja 7l. Trebuia sa ajung după jumătate de an, însă a coincis cu sărbătorile și sfr de an...apoi menstra....Maine sau luni poate ajung sa îmi recolteze pt analize... 

urmeaza sa merg si eu la controlul de "6 luni". nici eu nu am ajuns la fix 6 luni pt ca au fost Sarbatorile. Eu imi voi face Papanicolau si analiza secretiei. eu deocamdata nu am menstruatie si nici nu mi e dor de ea :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La control mi-a facut eco, papa si analiza secretie.

Carucior am luat acum unul sport tip umbrela, Coccolle Aria. Am dat 300lei si sunt foarte multumita, ma incanta spatarul care se inclina in pozitia de somn si copertina foarte mare.

Am vazut ca si Kinderkraft Buggy Prestige are review bun si a fost la 250lei de BF. Acum cel mai ieftin l-am vazut la 290lei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neața mămici. In sfârșit am și eu timp sa mai scriu... va citesc in schimb in fiecare zi. Nici noi nu avem niciun dinte. mi se pare umflata gingia jos dar.. nimic. Cu mâncatul stam așa și așa.. ieri i-am dat la prânz broccoli cu o jumătate de cartof si cu ficățel de găina, și deși ii place ficatul, ieri m-a scuipat și m-a tușit maxim. Nu cred ca e fan broccoli. Mai încercam mai încolo. Fructele le accepta dar depinde de dispoziția lui. Încă nu am introdus cina, mai așteptăm cam o săptămâna. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

La control mi-a facut eco, papa si analiza secretie. Carucior am luat acum unul sport tip umbrela, Coccolle Aria. Am dat 300lei si sunt foarte multumita, ma incanta spatarul care se inclina in pozitia de somn si copertina foarte mare. Am vazut ca si Kinderkraft Buggy Prestige are review bun si a fost la 250lei de BF. Acum cel mai ieftin l-am vazut la 290lei.

 

Mersi. Și mie îmi plac cărucioarele Cocolle. Am pus ochii pe un Coccolle Micio. Sunt în negocieri cu soțul. ☺

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...