Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iunie 2016 - capitolul 3


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mima,cate luni are?Sara are 9 luni si 8050 grame,cat despre paine,chiar nu am timp sa fac,si nici nu mai vreau sa stau in bucatarie,eu nu i gatesc Sarei de pe o zi pe alta,ii fac mancarea inainte de ora la care trebuie sa manance,deci cam de 3-4 ori pe zi,ptr noi nu prea mai apuc,plus ca mai nou nu mai sta fara mn si de aceea folosesc premergatorul,o pun in el in bucatarie si asa pot sa gatesc sau sa mai spal un vas....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu fac paine cu maia dar domnul prefera painea cu maia de cumparat. Daca nu s-ar vedea clar ca ma iubeste, as zice ca are ceva cu mine:). Nu ii place cum gatesc deloc deloc. Adina, eu zic ca 200g in doua luni e jumatate din necesar asa ca daca pare activa si sanatoasa nu as analiza-o. Poate are un metabolism rapid cu consum ridicat. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu fac paine cu maia dar domnul prefera painea cu maia de cumparat. Daca nu s-ar vedea clar ca ma iubeste, as zice ca are ceva cu mine:). Nu ii place cum gatesc deloc deloc. Adina, eu zic ca 200g in doua luni e jumatate din necesar asa ca daca pare activa si sanatoasa nu as analiza-o. Poate are un metabolism rapid cu consum ridicat. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...