Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iunie 2016 - capitolul 3


Recommended Posts

Oani,Nu stiu cum e cu laptele asta,ca daca ar fi 100 ml per kg,ar trebui sa fie deshidratata de mult timp,ea bea 450 ml pe zi de la 7 luni,nu pot decat sa o urmaresc si atat,mai mult de atat nu am ce sa fac,daca aveti voi vreo idee cu mare drag o accept....ea e destul de energica si vioaie,momentan nu mi fac probleme,vedem pe parcurs

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Poohy, nu gatesc mereu si desert. care de obicei e pt sot, ca e mort dupa dulce :)) 

 

A inceput si piticul meu sa bea apa, cam 200 ml cel muuuult pe zi, in zilele bune si cu chef. el suge si isi ia de acolo lichide. ii dau cam zilnic ciorba. eu niciodata nu am cantarit mancarea, Lili. cat o manca o manca, cu forta nici noi nu vrem. e suficient sa guste mancarea. de obicei la noi dupa cateva guri tine buzele stranse. doar dupa iaurt si mar ras se arunca cu gura deschisa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mima, 8910 azi, la 10 zile distanta . În cel mai bun caz îi zic stagnare... E drept ca e racita de alaltăieri și ca i-a ieșit al doilea dinte (la ambii nu a mancat și dar nici nu a prea supt 3-4 zile). Și mai e și intr-o continua mișcare, zici ca e titirez

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ganganie, cum ii dai zeama de la ciorba? Cu lingurita, cu paharul?

cu lingurita. am incercat cu canita normala, nu vrea, musca din ea. cu paharul de tuica, nu vrea, musca :)) din cana cu cioc nici atat, din aia abia bea apa cand se joaca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...