Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Bebelusi de iunie 2016 - capitolul 3


Recommended Posts

Mulțumesc! E bine, doar nas curgator. Aerosoli, spălat nas. Și dacă nu vrea sa mănânce asta e, ca e foarte bine cum arată.

 

Are aproape 9kg și fetițele la 1 an au cam 9 kg, deci poate sa nu prea mai ia în greutate, totul e sa nu scadă. (Hm, Manu avea peste 11, dar era și înaltă, cred ca se apropia de 80, 2-3 cm sub, și pufoasa de a avut interdicție la făinoase)

 

Vaccinul îl facem spre 12 luni, dar sa nu mergem în zonele afectate. A venit informare cu vaccin de la 9 luni. Adina, sa treceți repede peste! Nu e musai sa aibă reacție :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mulțumesc! E bine, doar nas curgator. Aerosoli, spălat nas. Și dacă nu vrea sa mănânce asta e, ca e foarte bine cum arată.

 

Are aproape 9kg și fetițele la 1 an au cam 9 kg, deci poate sa nu prea mai ia în greutate, totul e sa nu scadă. (Hm, Manu avea peste 11, dar era și înaltă, cred ca se apropia de 80, 2-3 cm sub, și pufoasa de a avut interdicție la făinoase)

 

Vaccinul îl facem spre 12 luni, dar sa nu mergem în zonele afectate. A venit informare cu vaccin de la 9 luni. Adina, sa treceți repede peste! Nu e musai sa aibă reacție :)

era pufoasa Manu :) pediatrul ne a spus si noua sa nu i dam fainoase, dar i am mai scapat niste paine, gris, fulgi de ovaz, placinte, biscuiti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu i-am dat pana la 18 luni făinoase. Vladut cât mai are acum la 8 luni și aproape 2 saptamani?

daaa, ce memorie buna ai :) dar la cat ciuguleste el din astea, nu e bai. ii plac f mult ciorba, iaurtul si marul ras, in rest ciuguleste din toate cate putin

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...