Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bebelusi de iunie 2016 - capitolul 3


Recommended Posts

Da,vreau sa i fac trecerea,ciudat e ca nu se mai gaseste in nici o farmacie sau supermarket,nici online,abia am gasit la un supermarket din Bucuresti....sper sa mi ajunga curand...intreb ce parere aveti despre el ptr ca  multa lume nu l prefera ptr ca,contine fructe,fiind mai dulce decat nr 1 si 2,eu o sa incerc,poate bea si ea mai mult

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Vrei sa treci la 3 Adina? Ce te retine? La fata mare cand am intarcat-o am vrut sa ii dau Topfer, din ce ma documentasem era cel mai bun. Dar nu l-a acceptat. Am schimbat vreo 4 marci pana am ajuns la Hipp pe care l-a acceptat f bine. Foloseste vreuna din voi miere de Manuka? Poate fetele care au copii mai mari, sau poate ati auzit la cunostinte daca o fi buna de ceva?

Eu am auzit numai pareri foartr bune despre mierea asta,eu nu am luat,ca mai am 2 borcane cumparate din sursa sigura

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, nu stiu nimic de topfer 3, dar daca il bea mai bine micuta e ok.

Eu, daca avem norocul sa putem trece iar pe produse din lapte de vaca, nu cred sa mai iau topfer ca supliment. Am stat sa ma gandesc si in perioada in care au inceput mai multe scaune cu mucus facusem si trecerea la topfer 2 si poate nu i-a facut bine. O sa incerc aptamil.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...