Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cadouri de Craciun - idei pentru toata familia


Recommended Posts

am comandat setul asta de puzzles...e pt copii si adulti.

 

avem mai multe din colectia sta si daca il gasiti il recomand. este asa de funny, interesant si cu mlte detalii.

 

noua ne place sa facem unul nou in fiecare an....e un fel de traditie.

 

https://www.amazon.com/gp/product/B00J1M5WEC/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pentru mamele din Romania, magazinul Smyk ofera 30% reducere pentru imbracaminte. Au lucruri frumoase, am verificat azi. Si Takko are 20% reducere la imbracamintea deja redusa.

 

De asemenea, am avut surpriza ca, in Selgros, o jucarie care la raft avea un pret mai mare, la casa sa aiba un pret simtitor mai mic. Deci puteti verifica si acolo. Figurine trolls la 20 de lei, pentru cine le place.

 

Altfel, si alte hypermaket-uri au diverse oferte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am primit deja cadoul de Craciun. Pentru ca allta-ieri a fost ziua mea (nu zic nr., dar e rotund) l-am primit ieri. Cadoul l-am ales eu si ptr ca a fost scump, am spus (eu) ca e de ziua mea si de Craciun.

 

Va arat si poza, ca imi place la nebunie.

 

S-o stapanesti sanatoasa si La multi ani!

 

Sa ai ziua in apropierea Craciunului poate fi un avantaj dar si dezavantaj. Ziua mea e pe 27dec si de multe ori primeam un cadou de Craciun si mi se spunea ca e si pt ziua mea, iar cand venea ziua mea, nu mai primeam cadouri  [:)]

Dar e si un avantaj uneori. Anul asta eu am cerut bani de la familie, pt ca vreau sa cumpar copiilor un pat supraetajat, dar costa 1000€, asa ca la cum se da cadou in fam noastra, stiu ca voi Strange in jur 700€, si mai ramane sa pun eu diferenta. Dar oricum e un ajutor mare  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...

Hello,

 

Anul trecut am avut nevoie de mai multe cadouri si am vrut sa primesc si ceva deal bun pentru ele, asa ca am facut un mic research si am luat cateva cosuri interesante de la baietii de aici  si le-am promis ca ma si intorc. Acum ca se apropie Craciunul, o sa vedem ne mai rezerva anul asta, ca e cam greu cu pandemia si tot tacamul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

O mulțime de cadouri trebuie oferite tuturor familiei și prietenilor. Dar din pacate bugetul se epuizeaza si ma ajuta foarte mult site-ul https://promo-codes.ro/ pe care gasesc un numar imens de reduceri si promotii. Mă ajută să economisesc bani la cadouri, dar în același timp să cumpăr articole de calitate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...