Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 138


o-baba

Recommended Posts

Dana scuze de atatea întrebări..la cate zile de la Fet ți-ai făcut testul de sarcina?eu mâine intru în a 7-a zi si ma gandeam sa fac și eu un test.Astazi m-au cam durut ovarele s-o sincer m-am cam speriat.Nici nu știu ce sa cred.Sper doar sa nu fie simptome de menstra.

mersi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 582
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Kyty întreaba ma tit ce vrei,primul test pozitiv a fost la 4 zile dupa transfer dar daca făceam cu un test mai bun sunt sigura ca imi ieșea din a treia zi.

Si la primul transfer a fost la fel,la ambele transferuri am simțit dureri de implanatie,la primul in a doua zi de la transfer si la asta de acum la câteva ore dupa transfer si dupa accea in prima si a doua zi dupa

transfer,au fost ceva de gen dureri ascuțite in uter pt câteva secunde,poate suna prostește sau nu are nici o legătura dar eu asta am simțit ....cv ce nu am simțit decat dupa transferuri si nu in ciclurile in care am încercat natural.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kyty gazele sunt de la progesteron,e normal sa le

ai,saracu' soțul meu sa saturat dar nu zc nimic [:-)))] ne amuzam amândoi pe seama lor [:-)))]

si eu am dureri de ovare,de ce nu sh,daca e normal habar nu am dar atata timp cat nu sangerez si nu am dureri mari sunt ok.

Poti sa faci test dar daca ai vreo farmacie Sensiblu aproape fugi si ia un barza ultrasensibil,daca esti gravida ala sigur iti arată.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da ciudat dar de ce au început doar după transfer.Eu am inceput cu ovulele înainte de fet cu 5 zile și nu am avut asa gaze.Cine știe...offfffff cicălitoare mai sunt dar asa ma simt și eu mai bine vorbind cu persoane care știu și ele ce inseamna asta.Multumesc din suflet

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kyty probabil atunci a crescut suficient progesteronul,nu sh ce sa zic,nici ale mele nu au început imediat  [:-)))] nu e nevoie sa imi mulțumești pt asta suntem toate aici pt a oferi si primi atat informații cat si suport.

Mult noroc pt maine daca te decizi sa faci un test,pt mine prima urina nu a fost foarte buna,întotdeauna sa văzut a doua liniuța cu urina de seara dar am

asteptat cam 4h asa fără sa merg la baie intre timp,încearcă si tu asa nu sh ce sa zic...suntem toate diferite,corpurile noastre funcționează diferit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...