Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 138


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 582
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Felicitari pentru beta, Dana!...la fel si celorlalte gravidute!!!!

 

 

Eu l-am zdruncinat cam tare pe samburel. Am avut treaba in oras si cum eram aproape de piata centrala, am zis sa-mi cumpar si niste struguri si cand am iesit din piata, mi-a alunecat cizma ca era un fel de mazga pe jos...Nu am cazut cu toate ca era cat pe ce, insa m-am intins spre spate si cu bratele prin aer va dati seama ce caraghioasa cred ca am fost. Mai trebuia sa alerg dupa un cadou dar am renuntat, am venit direct acasa si m-am intins in pat, asteptand sa simt ceva in zona uterului....Slava Domnului ca nu am avut nicio durere, intepatura, ceva. Poate nu l-am zdruncinat asa rau .... abia astept sa merg la eco sa ma asigur ca este bine.

Apropo de eco...este mare nebunie cu programarile, asa ca s-o faceti din timp. Azi, m-au sunat doua asistente de la Filantropia sa se asigure ca ma voi duce la morfo. Spuneau ca au solicitari multe si nu stiu cum sa le ajute pe fete.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, Velvet [flo2] . Ma gandeam ca daca ar fi sa incerc, sa fie fara AC-uri, ca la primul FIV am avut aproape 2 luni de AC-uri si cred ca mie nu mi-au fost de folos, am avut si putini blastocisti. Si ma gandeam ca daca nu iau AC-uri sa nu fie numarul de ovocite prea mic. Ma bucur sa aud ca ai facut fara, stiu ca tu ai ramas si cu multi blastocisti.

Dana, ma bucur pentru beta in crestere!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele, eu bântui pe aici de vreo juma de ora, am mai făcut si un test, liniuta e prezentă, dar eu tot nu am liniste [batcap] daca ma mai pipăi mult o sa raman fara piele pe sani [:-)))] , dar ce sa fac asa sunt eu un stres [batcap] . Mâine as avea cam 5 saptamani, ar avea rost sa fac un eco sau sa mai astept o săptămână?

Velvet, mulțumesc, doamne ajuta sa fie bine pt toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...