Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 138


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 582
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetele care prajituriti si nu numai,tre sa va spun si eu,mie-mi place si ma relaxeaza sa fac prajituri dar cel mai bine si pt care am fost mereu laudata sunt:tort de mere,amandina si prajitura cu ananas si mascarpone La ultimele 2 chiar e de munca.La amandina(preferata sotului care zice ca e mai buna ca la cofetarie) nu pun si glazura aia mai tare,sotul considera ca e destul de dulce si fara si asa e.As vrea sa fac amandina acum de craciun,dar daca ma doare burtica asa ca acum nu ma incumet,prefer sa stau linistita.Va anunt daca am facut.o sau nu.Ce-mi iese iar belea saratele /saleuri de le tai bete si le coci la cuptor.Cine vrea reteta ,cu drag o dau,dar sunt migaloase rauuu,nerecomandate pt noi ,fetele cu pui in burtica sa muncim atat.In schimb placintele nu-mi ies cine stie ce,dar comestibile sunt.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, ce vorbarete ati fost, mi-a luat ceva timp sa recuperez.

E oficial, Dea e cea mai harnicuta si are cele mai curate geamuri [soricel] Si mai impleteste si funii, ce mi-a placut ce ai scris [flor]

Ana, felicitari pentru beta!  [flo2]

Dana, felicitari pentru cresterea frumoasa!  [flo2]

Kyty, bafta la beta daca testezi maine!  [flo2]

Anduta, bine ai venit si felicitari pentru beta! [flo2]  Cred ca mai este o Piscotica pe undeva care a facut embrioadoptie. Dar daca ea a reusit, sper sa se ia si la mine cand voi face FET la anul [:-)))]

Laurita, bine ai venit la noi!  [flo2] Te asteptam cu vesti bune.

Velvet, vacanta frumoasa!  [flo2]

Eu maine imi fac analizele hormonale. Daca ceva este in neregula, macar sa am timp sa remediez pana merg la FET [:)]

Va pup pe toate cu drag [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Laurita se vede ce ai scris...nu trebuie sa raspunzi cu citeaza,toate citim si raspundem celor care ne intreaba una-alta.Lasa treburile daca nu te simti ok,vei avea timp la anul sa faci pt toti 3...sau 4:)))

    Piscotel,intepat placut dear  [flor] ...si eu as merge la intepat daca as stii ca scap de bucatareala [:-)))] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    O tava intreaga primesti...nu doar o prajiturica:))).Cred ca ma bag la somn ca imi pocneste capul.A fost un ger azi la noi de am crezut ca imi vor ingheta creierii sub caciula.Dar cred ca durerea e si de la oboseala...asa ca ma pun la nani.Noapte buna fete dragi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...