Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 138


o-baba

Recommended Posts

   Eh,vezi de ce a murit pisica?!...de curiozitate soro [:-)))] .Asta cam asa se intampla,cand nu ai ce face iti faci de lucru si rar se intampla sa iasa cum vrei tu.Hai ca in februarie va fii ok [pup] ,pt TSH poti la zilnic ulei de cocos,2-3lingurite(pe mine m-a ajutat).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 582
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Piscotel lasa curiozitatea domne,mai ai pana la FET si daca abia ai terminat un FIV e normal sa fie organismul putin zdruncinat.

Nu strici zenul nimănui daca iti scrii nefericirea doar ca nu vrem sa te "vedem" suparata,mai ai putina răbdare si repeta analizele in Februarie si o sa fie bn,ai încredere,noi suntem alături de tine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Cui sa zdruncini zenul soro?!

    Celor in asteptare nu ai cum pt ca fiecareia nu ii pusca socotelile...celor gravi,le au ele pe ale lor:crampe,scurgeri,dureri,foame,greturi...celor care mai au putin pana la termen:"da Doamne sa mai stea putin la caldurica!"...celor cu bebe:nu au timp nici sa respire,apai sa mai fie zen...deci nu ai cui dear sa strici nimic:)))

    Eu am baut o cana de vin fiert cu scorti+cuisoare+mere...deci nici o sansa sa-mi strice zenul cineva [:-)))] .Va pupic si seara faina tuturor!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor si eu am avut programare la doctor si mi-am facut test Papanicolau si Mycoplasma, plus analize de sange pentru histeroscopie, care nu stiu cand o sa fie, depinde cum se nimereste menstruatia, luna viitoare sau in februarie. O sa fie cu endo scratching, asta si datorita tie Dea. Sper sa ma ajute la implantare. Altceva pentru implantare va fi intralipid, 3 perfuzii, a fost la initiativa doctorului, la intrebarea ce sa mai incercam in plus. El nu este de acord cu mai mult de 5 mg de prednison, considera ca are efect teratogen, ca nu sunt inca suficiente studii care sa arate doar efectele pozitive. Eu am luat 10 mg la FET. Acum o sa merg pe mana lui cu cele doua.

Urmeaza sa mai fac niste analize la sange saptamana viitoare AMH, TSH, Vitamina D si pentru profil lipidic.

Va pup si seara frumoasa!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara

 

​Kyty felicitari! si numai bine in continuare!

 

Piscotel  [pup]  da,TSH ul pana in 2,5 si la FET.AMH ul 0,4 nu e f rau.cu stimularea care trebuie poti produce embrioni buni.dar e bine sa pastrezi laboratorul si sa il refaci la acelasi.dr meu m-a pus sa repet la FET,TSH ul si prolactina.cu astea avusesem problema.restul nu l-a interesat.capu sus!batalia nu e pierduta

 

mimi unde faci FIV?

 

deuta  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...