Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 138


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 582
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Velvet Multumesc mult!!

Doamne ajuta sa urmezi tu in curând.

Fetelor azi am avut musafiri deci nu prea am fost activa,ma vizitat cumnata cu verișoara soțului împreuna cu copii,ma binedispus dar dupa ce au plecat ele am avut putine crampe si la vreo ora am fost la baie si am vz putin sânge maro pe hârtie,imediat am băgat progesteron si am luat si un Arefam oral,deocamdată sunt ok nu am mai vz nimic cand am mers la baie dar as vrea sa imi Spune-ți si mie cat nospa am voie pe zi?eu am de 80mg acasa.

Maine merg la beta si progesteron.

Sper sa fie bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Dana, felicitari, sa vii cu beta mare, parca 240 mg pe zi, mie de ex, mi-a dat dr 2 de 80 mg pe zi. Sa stai cuminte in pat sau f linistita, fara emotii sau activitati, ai grija.

multumesc pt raspuns.Sunt foarte cuminte,in pat,la caldurica,astept sa faca ziua sa merg la analize.

Sa oprit spottingul si crampele asa ca sunt ok,mai optimista.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc la fel Sorinake [flo2] .

Fetelor am fost si la beta,rezultatul abia diseară dar vestea buna e ca se pare ca spottingul sa oprit.

Va anunț diseară cand am rezultatul ce si cum.

Azi in Atena cred ca sunt 18+ grade celsius,o zi f frumoasa si însorita.... [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Dana,primesti musafiri pe sezonul de iarna?La 18gr sincer m-as autoinvita la tine:))).La noi erau -6gr dimi la ora 8 si vreo -2 cand am auns acasa.

    Eu am fost la cumparaturi,intepat si am ajuns in final acasa.LHul mi-a iesit mai imens decat luna trecuta la ovulatie si sunt doar z2...11,34ui.Deci ceva il influenteaza negativ,vedem si luna viitoare.Sa vad daca prind totusi sa fac un eco la ovulatie si cum se prezinta endometrul.

   Te asteptam Dana cu vesti,tinem pumnii la un numar din cel putin 2cifre!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...