Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 138


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 582
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Maru e interesantă situatia ta...intr-adevăr organismul fiecăreia reacționează diferit ... nu prea sunt eu in masura sa iti dau sfaturi, la mine când era sarcina ba simteam clar ca e ba nu simteam nimic dar absolut....un nou test de sarcina sau chiar un beta o sa iti lămurească nedumerirea....sa sperăm la ce e mai bine!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, Lore, Velvet, mersi!

Nu am putut sa fac devreme testul. Deabia seara l- am făcut si fiind în vizita ca nu mai aveam răbdare. A fost ușor ca era stilou clear blue dar din păcate tot o umbra arata dar cred ca apărut după mult timp. L- am studiat mai bine când am ajuns acasă.

Tot asa am dureri, înțepături, arsuri in zona uterului si ovarelor. Când nu am simptomele ma gândesc ca le fabric, apoi când le am sunt reale, deranjante. Dimineață chiar ma trezesc durerile astea, ca dorm pe burta. Dacă schimb poziția ma lasă și durerile, arsurile.

O fi vreo endometrioza care se dezvolta sau o fi efectul ultimului fiv cu doze de 500 de UI, deși ciclul trecut nu am avut asemenea simptome...

Sau poate chiar e sarcina naturala după atâta amar și chin?!

Daca ar fi sarcina ar fi trebuit sa fie testul pozitiv. Sunt în ziua 22 după ovulatie. Deci rațional e foarte probabil sa nu fie sarcina.

Beta nu mai fac ca iar o sa ma simt o fraiera dacă iese negativ. Va țin la curent.

Deocamdată tot nu fac rapelul la vaccinul anti varicela. Mai amân o zi, doua. 

Va pup. :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...