Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 138


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 582
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Eu azi sunt la detox [:-)))] .Aveam un nod in stomac de la Craciun si niste dureri dubioase de burta(nu e gastrita,nici sarcina,etc...sunt doar efecte intarziate de la estro din ciclul anterior) si doua zile am zis sa incerc sa reglez problema.Deci nu am gatit,am bagat azi smothie de fructe si pireu de nucifere cu cacao.Pofte am multe...dar ma pot abtine:))).Eventual spre seara as putea baga o salata de varza acra langa putin tofu,vedem.

   Nu-mi merge U,adica merge f greu si trebuie sa corectez fiecare postare [batcap] ...dar va las una mai tarziu si fara U sa vedeti cum suna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea,nu mai am embrioni.Am avut doar 3 si mi i-a pus pe toti.Ramo,vreau sa fiu puternica,m-am saturat de starile depresive post divort,acum am un barbat care ma iubeste si mi-e alaturi ,nu vreau sa am stari naspa si sa-l indepartez(sfat de la velvetina)asa ca ...merg mai departe si o sa-mi fac cat de multe activitati pot,macar pana in primavara cand o sa o iau de la capat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am elucidat misterul. Am o zona a uterului puternic vascularizata, ceea ce ar putea însemna inflamație. Iar ovarele sunt superactive , cate 4 foliculi pe fiecare ovar. Pe ovarul drept sunt doi mai mari, au 15 și 16 mm. Pe stangul a zis ca sunt mai mici. Prima întrebare când a început ecografia a fost " Sunteti în timpul stimulării, da?"

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore eu am tot timpul pofta de mâncare  [:-)))] asta e problema mea,as mânca tot timpul [:-)))] dar sunt ok,am sunat doc si mi-a zis sa nu ma îngrijorez daca era maroniu si putin.

Dea e bn ca poti sa te abții,am zis ca dupa prima eco o sa încep si eu sa mananc mai sănătos,cat mai multe fructe si legume.

Marushelu ma bucur ca te-ai liniștit.

Mi-am facut si pofta de șnițel cu piure,maine ce mananc nu sh.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...