Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 138


o-baba

Recommended Posts

Laurita  [pup]  [cupisi] multa putere! ma bucur ca ai inteles!

 

Ramo  [flor] incerc sa fiu puternica!pt ca n-am alta alternativa!m-am mobilizat cum am putut,singura....nu am posibilitati sa fac yoga si nici sa mananc din curte.sper ca vine ziua cat mai repede cand o sa ma detasez total.si n-o sa mai am in minte....mizeria umana!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 582
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dea, mersi de sfat, incercam sa luam produse de la tara si chiar suntem bucurosi ca putem sa o facem. Am vazut ca site-ul celor de la farmexpress nu merge zilele astea de pe calculator, ci doar de pe telefon am reusit sa intru, unde nici nu am gasit Taxofit Folsaure + Metafolin 800. Pana la urma le-am gasit pe ebay.co.uk si o sa le iau de acolo. Sper sa fie ok. E mai bun Medyn forte? Nu stiu care e diferenta dintre ele.

Marushelu, ma bucur ca ai activitate buna acolo. Cine stie poate iese ceva natural ...

Fetelor mi-a venit si analiza de la AMH, care spre surprinderea mea este aproape la fel cu cea de acum 3 ani. A scazut de la 4.5 la 4.3. Oare din cauza ca am luat 1 an si jumatate vitamina D sa fie mai crescuta sau sa fie o greseala de laborator. Nu vreau sa supar pe nimeni cu valoarea respectiva, stiu ca voi va chinuiti cu valori mai mici. Mai astept si rezultatul la vitamina D.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai vrea cineva Taxofit, eu dau comanda in seara asta. Nu-mi este greu sa trimit prin curier. Costa 3.99 Euro cutia si 13 Euro transportul pentru tot pachetul cred. Nu stiu nimic de valabilitate. Are punctaj bun pe ebay vanzatorul. Sper sa reusesc si sa nu-mi trebuiasca reteta. Mai astept vreo 30 de minute si comand  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    E pret f bun Mimi,eu am luat din Germania putin peste 5E/cutia.Pe farmaexpres imi ajunge aproape de 8E cutia(daca socotesc cu transportul) cand iau 4cutii.

    Cand nu stiti ce contin medicamentele gogaliti dupa prospect,asa aflati in ce concentratii sunt si ce contin mai exact.Eu asa procedez si asa pot compara care sunt mai ok.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si mie mi s-a parut la fel, si sunt vandute de o farmacie din Germania. Asta este link-ul: http://www.ebay.co.uk/itm/TAXOFIT-Folsaure-Metafolin-800-Depot-Tabletten-40-St-PZN-7763675-/361272778429?hash=item541d891ebd:g:RJgAAOSwcwhVMQiU. Daca ai nevoie iti trimit o cutie.

    Tks [flo2] ,m-am aprovizionat pe tot anul care vine:))).A prins nepoata'mea la oferta si mi-a luat vreo 15cutii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...