Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 138


o-baba

Recommended Posts

  • Răspunsuri 582
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Saru'mana  mimi,Piscotel [flor]!

    De pe telefon merge,dar de pe laptop nu vrea nici cum:(((.Am butoanele,am incercat variantele...dar nu face nimic.Poate e el batran si nu ii mai merg functiile cum trebuie,mai intreb si doctorul de laptop cand il duc la analize [:-)))] .M-am mai luminat cu ceva.Am crezut ca la androide nu merge.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Nu vrea d-l meu laptop si gata...la doctor cu el.

    Pe unde faceti Revelionul fetelor?Lore am inteles ca prin locuri mai calduroase...asta ca sa ne faca in ciuda:))).Noi mergem la un local nu f departe de casa,la cativa km...dar in afara ca voi vedea artificiile nu ma incanta nimic,doar ca il voi avea pe d-l sot alaturi.I-am spus sa se bucure cat poate pt ca e ultimul revelion acolo si in varianta 2.Mi-a raspuns ca la anul va face revelul pe post de babysiter dar nu am inteles de care bebeluse va avea grija [batcap] ...sper ca nu alea de la "Cronica Carcotasilor".Mai exista emisiunea si mai sunt bebeluse?!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi stam cuminti acasa si radem pe subiect, ca ne culcam cel mai devreme, zilele astea tot am stat pana tarziu. Avem cateva variante pe acasa la niste prieteni sau in localuri cu alti prieteni dar anul acesta nu e chef de iesit, asa ca noi, impreuna sper tot ultima data in formatia "de doar doi" [:)] . Vom vedea ... schimbam pareri Dea la anul. 

Distractie maxima tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea, mai exista emisiunea, cu bebeluse cu tot.

Noi nu mergem nicaieri de Revelion, vom sta in casa, mai ales ca boala mea parca s-a inrautatit, am nasul infundat si ma dor capul si ochii. Azi am fost pe drumuri si mi-a fost cam frig, ca mi-a trebuit sa revad si Castelul Corvinilor din Hunedoara. Singura mi-am facut-o! Sper sa fie un semn ca in anul care vine voi sta mult in pat si ca voi dormi mult, ca asa-i in sarcina, nu?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Si eu preferam varianta acasa...dar ce nu fac eu pt soata mea?! [:-)))]

    Corinka,daca vei fii o graviduta ca Gabyv sau Sorinake nu prea cred ca vei dormi.Poate impreuna,ele au dormit cat o femeie negravida...dar nu prea cred.Presupun ca va veti delecta si la un film mimi,sa ne spui ce merita urmarit...ca vor urma iar zile de leneveala cu sarbatorile si in fond e si iarna si nu prea colindam atat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...