Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 138


o-baba

Recommended Posts

Lore esti o norocoasa petreci revelionul la caldura.

Ana felicitări pt buburuza si felicitări si cumnatei.

Dea nu lua in seama tot ce scriu cate unii....

Eu nu fac nimic de revelion si nici nu ma pregătesc cu nimic,am primit ordine de la doc sa nu fac efort,o sa stam acasa ca bătrâneii  [:-)))] .

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 582
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Deam3ryro, nici eu nu-s buna prietena cu somnul, dar in cele aproape 3 luni de gravideala pe care le-am experimentat in 2015... dooormeaaam, frateee, incat sotul nu ma mai recunostea! Nici eu, de altfel!

Apropo de somn, anul asta, cand am facut a doua fiv, dupa punctie am luat progesteron oral si imi dadea somnolenta. Intr-o dimineata am pus capul pe birou, iar cand l-am ridicat, trecuse o ora! Adormisem. Nu stiu daca a intrat cineva in birou in intervalul ala, dar daca a facut-o, a fost discret(a)!  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte posibil sa vedem si un film, zilele astea e in plan Joy si Room [:)] , dar printre preferatele mele din cele vazute mai recent sunt, si le scriu amestecat ca genuri: Southpaw, The age of Adaline, Everest, Me before you, The Accountant, si un pic mai vechi Gone girl, The Drop.  Astea ce imi amintesc ca multe le uit. Voi ce filme preferate aveti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu ca citesc mereu, dar nu sunt apta sa scriu mereu. 

Ana eu sunt acasa chiar daca prima eco cand tot asaasteptam inimioara si ma bucur ca nu merg inca la serviciu. Am zile cand imi este f rau si nu pot manca nimic, dar am avantajul ca pot sa lucrez de acasa, ca si cum as fii la birou. Asa ca stai linistita pt tine si pt bebe.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, sper sa fiti bine pana marti si dupa, evident! Mimi, noi aseara am vazut Bad Santa, ca am avut chef de o comedie de sezon. Daca vrei sa vezi niste filme bune, eu ti-as recomanda cateva: La vita e bella, Dancer in the Dark, Lola rennt, City Lights, Citizen Kane, Ordet. Astea suntdoar cateva care imi vin in minte.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurita capul sus si eu cred ca Dumnezeu are grija de noi toate.

De Revelion stau acasa, pt ca avand aceste stari nu stiu cand mi se face rau si prefer sa nu ma compromit.

De mancat nu prea pot, dar o fac pt ca bebe are nevoie. Daca acum vreo luna aveam si cateva pofte, acum au disparut toate si mirosul de mancare imi face rau imediat. Dar mama e cea care face tot ce poate pt mine. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...