Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 138


o-baba

Recommended Posts

La multi ani fetelor!!!Va doresc un an nou fericit,plin de bucurii si reusite!

Noi suntem in spital,dar azi mergem acasa.Am nascut acum 2 zile,a fost o nastere provocata,aparuse o complicatie si medicii au decis sa-mi provoace.A fost dureros,ca nu am mai apucat sa-mi pun epidurala,cand am cerut-o eram dilatata 8 si in 10 min a venit pe lune strumful meu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 582
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cori, vine ai revenit acasa!  [flo2]

Nicol, felicitari!!! Bebe sanatos, frumos si norocos!  [fiesta]

Marushelu, ai scapat de vaccin. Te asteptam cu vesti bune anul care vine.

 

Fete dragi, va doresc un an mai bun, cu sanatate si impliniri pe toate planurile! Mai presus de toate, va doresc ca anul care vine sa va indeplineasca marea dorinta de a deveni mamici! [flor] Va pup pe toate cu drag!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurita, urmatorul FIV va fi o reusita! Nu-ti pierde speranta!

Marushelu, vorba lui Dea…puteai da fuga la punctie. Cand am citit postarea ta, ma gandeam daca ai facut dozarea estradiolului, ca poate ai un nivel bun. Off…ne facem sperante sau incercam sa valorificam si cele mai mici sanse, nu stiu….dar nu se stie de unde poate sa sara norocul.

Velvet trebuie sa fi puternica, nu te lasa doborata! In ultimii doi ani am trecut prin momente grele, dar vorba sotului „sunt altii care sufera prin spitale, asa ca noi sa ne bucuram ca suntem cat de cat sanatosi”. Vei reusi la un moment dat sa depasesti perioada asta urata si sa-ti gasesti fericirea ! Iti doresc asta din tot sufletul!

 

Felicitari Ana! Cred ca astepti cu nerabdare si urmatoarea eco. Pe mine ma programeaza la aprox 3 sapt, dar se trezeste cu mine mai devreme. Ce sa fac…nu am rabdare, vreau sa ma asigur ca bebe este bine. Pana acum am facut cate 2 eco/luna.

Felicitari Nicol19 pentru bebe strumf!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe unde facem Revelionul?…anul asta ACASA in formatie de trei! I-am spus sotului ca nu ma risc sa racesc, sa inghit fum de tigara sau sa-l obosesc pe samburel. Nu a fost impotriva, dar cand si cand imi zice sa inchid TV-ul …cica nu mai suporta sa vada si sa auda pe unde petrec altii ..la munte, in tara, in afara tarii. Este obisnuit sa petreaca in gasca mare, dar acum trebuie sa stam mai linistiti pentru samburica pe care si asa l-am obosit ca am avut invitati in ziua de Craciun si am tot primit musafiri si in urmatoarele doua zile, asa ca am tot gatit. Cica sa-l trezesc aproape de miezul noptii daca il va prinde somnul…  Aaaa…si l-am auzit spunand la un moment dat „nu mai stiu ce am mintit fata de unii, altii”. Noi nu am anuntat inca, sarcina si... familia, prietenii, amicii ne-au tot invitat sa facem impreuna si il las pe al meu saracul, sa ne scoata din situatie…ba spune ca facem cu nasii, ba la munte, etc depinde de cine intreaba ca se cunosc intre ei si nu merge aceiasi minciuna. Am hotarat sa anuntam dupa morfo I.  

 

Fetelor, va doresc un An Nou plin de reusite! Sa aveti o viata implinita, sa fiti fericite si sa va bucurati de tot ce este in jurul vostru!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nikos, asa e, astept cu cea mai mare nerăbdare urmatoarea eco si bine ca este peste o săptămână ca daca m-ar fi chemat mai târziu sigur s-ar fi trezit si cu mine mai devreme. Am întrebat dr, daca ma va putea programa de fiecare data in aceeași zi cu cumnata sa putem merge impreuna si a zis ca sigur doar ca acum la inceput este nevoie sa ma cheme mai des decat pe ea (probabil s-a gândit ca nu vreau sa merg asa des), dar i-am zis ca daca ar fi după mine as merge saptamanal sau chiar mai des [batcap] , cred ca l-am înnebunit la un moment dat, ce s-o fi gândit "e nebuna asta, de unde o fi scapat".

 

Fetelor, va urez tuturor un An nou fericit, plin de împliniri si sa dea Dumnezeu ca in 2017 sa aveti bebeii in brațe sau macar in burtici!

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...