Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Buburuze si albinute in actiune.


Recommended Posts

  • Răspunsuri 102
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Apropo, aveti idee cum pot sa-mi schimb numele de pe DC?. 

Nu de alta, da intr-o zi s-a trezit careva sa ma caute si si-a facut lectiile cu privire la mine. Stia tot, da' tot si asta datorita DC si a numelui :))))) 

Stiu ca inainte se putea schimba, dar nu stiu cum..aveti idee? 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!! Acu facui si eu ochi..am noroc ca ma lasa familia sa dorm cat vreau..azi pina la 9:30...daniela eu cu Sebastian am luat 25 de kg, si la kg iar ma vad tot pe acolo..minc tot ce prind[batcap] ..tu scri de pe tel? Cred ca diaia ti se pierd die mesaje..daca scrieti de pe tel apasati jos pe "versiune completa" atunci arata exact ca pe computer si nu ar mai trebui sa fie probleme [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Teme in vacanta? 

 

A mea ultima saptamana de scoala nu a mai avut nicio tema si nici in vacanta nu are...Doar optional o sa fac eu cu ea, citit si scris ca sta prost la cuvintele care se rostesc si se scriu altfel. 

 

Laura si tu ai luat 25 in sarcina? iar eu care credeam ca 26 ale mele luate in sarcina sunt prea mult. Acum am revenit la kg pe care le aveam cand eram domnisoara, doar ca slabitul brusc m-a imbatranit mult. Deh, stresul, grijile, problemele si-au pus amprenta. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...