Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Buburuze si albinute in actiune.


Recommended Posts

  • Răspunsuri 102
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Doamneeee cat ati scris.... [batcap] [batcap] [batcap] In primul rand La multi ani cu sanatate si fericire! Geo bag de seama ca esti designerita in toata pterea cuvantului [:-)))] ,nici nu vreau sa ma gandesc ce ma asteapa [batcap] ...eu nici macar nu tiu sa desenez o rochie dapai sa o mai si fac [alcool] . Maria Denis sta toata vacanta la tara,asa face de obicei,deocamdata ii place acolo [:)] Laura esti in asentimentul meu in ceea ce priveste revelionul....nici eu nu ma topesc dup el.Anul asta am avut cea mai plauzibila scuza sa ma culc devreme..."maine trebuie sa stau cu Rebeca" [:-)))] [:-)))] Norocul asta o sa l ai si tu la anul [:-)))] Alice bine ai venit!Stii cum e...nimic nu i intamplator in viata..asa e ea cu bune si rele...poate asa a fost sa fie sa cunosc fericirea mai tarziu asa [:)] .Sa stii ca nu exista varsta potrivita pt inca un bebe...eu fac 38 de ani luna viitoare dar crede ma ca in ceea ce o priveste pe Rebeca nu se simt...spre surprinderea mea am foarte multa rabdare Ema bine ai venit....hai causor usor se reface trupa [flo2] [flo2]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...