Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 139


Recommended Posts

  • Răspunsuri 510
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Piscotel, multumesc din suflet, esti foarte draguta. Intre timp aveam si un numar de telefon al unui reprezentat si se pare ca a reusit si a gasit. Chiar acum m-a sunat in timp ce iti raspundeam. A zis ca e 95% sigur ca se rezolva. In cel mai rau caz daca nu, o sa apelez la acel site si daca nu, la tine, ca sa nu te deranjez foarte tare. Iti raman datoare  [flo2] oricum. Multumesc inca o data.

E ok si intralipid de 100 ml, concentratie 20%, ca mie asa mi-a gasit nu? Oricum mai mult de 100 eu nu as face.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu va imbratisez pe toate [grup] .... Inca sunt in covalescenta pt ca azi am avut al doilea set de chiuretaj pt ca pe 03 ian am fost curatata superficial dar ma pun pe picioate mai ales psihic si revin cu forte proaspete .... [/quote

 

Draga mea, stiu prin ce treci. Baieteii mei au plecat la cer la 20 de saptamani. Toata lumea imi spunea ca daca trecem de primele 12 sapt suntem ok. Apoi de 16. Am trecut si de 16 si atunci cand ne am asteptat mai putin mi s a rupt apa. Singurul simptom a fost o durere vaga de spate care toata lumea a pus o pe seama sarcinii gemelare. Si tocmai fusesem la doi medici diferiti la control si la spital. Toti au zis ca suntem bine. Viata merge insa inainte. De Pasti vor fi doi ani de atunci. Noi tocmai l am infiat pe Matei. E o dulceata de copil la un an si o luna. Am mai facut un et de atunci dar nu s a prins. Nu stim daca vom mai incerca fiv uri, cert e ca altfel vedem viata cu Matei langa noi. Nu mai e presiunea aceea imensa. Daca vor mai fi copilasi bine, daca nu il avem pe el. Va doresc tuturor putere sa treceti peste toate si sa nu uitati sa va si bucurati de ce aveti acum. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Pandalica pt ingerasul tau ... Nu am incercat sa caut un vinovat, o cauza pt ca nu am cum sa o gasesc stiind ca am facut tot ce s.a putut omeneste . Incepand cu 8 saptamani am intrat in concediu de risc si chiar am stat cuminte in pat ... Sper sa am puterea sa trec peste aceasta incercare... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...