Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 139


Recommended Posts

 

 

Corinka, multumesc mult. Cred ca nimerisem aseara o aplicatie cu mai putine informatii (sunt destule asemenea aplicatii, habar nu aveam). In seara asta am descarcat alta, care imi place, e foarte amuzanta. Are pana si optiunea "sunt insarcinata!" (Doamne, ce bine suna [:-)))] ). Asta mi-a placut cel mai mult [soricel] O sa caut si aplicatia Medisafe [flo2] Ramo, m-ai facut sa rad [:-)))] Imi si imaginez fata lui PK când citeste email-ul cu întrebarea legata de [alcool] :)))))))

 

Eu sunt mai nebuna de felul meu :))))

O sa te obisnuiesti cu mine :))

 

Sa vezi ce intrebari ii "aplic" eu medicului...:))))

 

Ne mai radem si noi....mai rade si el :)))

 

Mi.am gasit un medic bun ginecolog aici si sa vezi ce m.am mai bine dispus la ultima vizita. Radea si el ca tampitul si asistenta... ii tinerel si foarte sod asa si super profi, dar cu un simt al umorului foarte bine dezvoltat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 510
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si eu cred ca starea psihica buna face mult, pacat ca nu reusim ... sau mai degraba nu reusesc sa fiu mai des asa. Cand eram mai tanara ma inveseleam mai usor, acum daca am o stare raman ceva timp in ea. Cred ca gandesc prea mult si intorc pe toate partile o situatie ... [batcap]. Plus ca mie cei din jur mi se par mai egoisti, mai rautaciosi ... dar cine sunt eu sa judec. Move on ca se poate mult mai rau  [:)] !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea, Piscotel... aveti perfecta dreptate...o sa incerc sa imi revin si sa gandesc pozitiv desi e cam greu deocamdata...sper ca sa imi mai revin....e exact cum ai zis...probabil am retrait putin din suferinta mea ca mi-au dat lacrimile instantaneu....desi cazul e e mult mai grav si dureros...

Ramo de unde esti? Imi aminteste de un medic de al meu, un om care mi-a fost f drag, tot asa mistocar, binedispus, glumet intotdeauna, fluierand si cantand umbla pe coridoare.....chiar el imi zicea, asa in gluma: "Dna...eu va spun sincer ce m-a atras in meseria asta...eu le spun femeilor sa se dezbrace si nici una nu ma refuza!" [batcap]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...