Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 139


Recommended Posts

va pup  [flo2]

 

deuta  [pup]

 

sa va zic si eu-dupa FET ul din octombrie,am ovulat prin Z 11/12,adica devreme pt mine,care ovulam in Z 14-15.cred c-am ovulat,pt ca am avut simptome.nu mi s-a mai intamplat sa ovulez asa devreme pana acum.perioada luteala a ramas tot de 14-15 zile.luna asta,pt prima oara in viata,m-am trezit cu spotting in Z 12 si 13 de CM.si azi,in Z 24 iar spotting.cred ca imi vine menstra,adica si CM scurtat.ce credeti ca mi se intampla?premenopauza?tot ce ma tem este sa nu mi se strice endometrul,cu care n-am avut niciodata probleme.tocmai acum...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 510
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Ella eu aveam Lhul 4-5 in z2-3 si cu laptisorul a ajuns la 15....Inainte de ovulatie ar trebui sa fie maxim 8.Un lh prea mare in z2-3 arata un endometru deja expirat.

   Piscotel  [pup] ,nu m-ai fii stresat:))).Iau lucrurile pe rand si ma ambalez pe moment daca ma enervez...dar caut cauze logice si imi trece repede cand gasesc explicatia.

    Velvetina​ [pup] ,o femeie are intr-un an 2-3 cicluri anovulatorii si 2-3 cicluri cu ovulatie dar cu ovocit neviabil...deci intr-un an de zile doar 6-7 luni avem cicluri fertile.Premenopauza dureaza cativa ani buni,nu e de pe o zi pe alta.Cine stie de la ce e spotingul...nici o perioada stralucita nu prea ai avut din pacate:(((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Tks girls!Nu sunt suparata,doar putin bosumflata.Oricum pe frigurile astea nici nu stiu daca am fii plecat la drum pt ca mergem cu masina...

    Ella,ai intrebat si ti-am raspuns...e treaba ta ce iei si ce faci.Poate in cazul tau organismul raspunde altfel,eu spuneam doar la mine cum a fost.

     La noi a revenit din nou frigul...sa speram ca nu tine mult.

     We fain sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramo....e super scrisoarea...foarte frumos din partea ei, inseamna ca esti speciala pt colega ta... [flo2]

Lore, am implinit un an de cand lucrez aici cu ei...cu ea. 

Cand am ajuns aici erau extrem de nemotivati....inca nu suntem bine toti nici acum. 

Dar sunt ffff bucuroasa si mi tare drag de ei cand vad ca reusesc sa ii fac sa-si schimbe atitudinea unii fata de altii si fata de job. Ba mai mult de atat am legat dincolo de job prietenii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...