Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 139


Recommended Posts

  • Răspunsuri 510
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna, babute!

Ariana, multumesc de intrebare...facem bine, abia aspteptam marea intalnire care pana acum venea prea devreme, acum nu mai vine :))))

 

putin necajita si sper sa fie bine. la inceputul sarcinii ft4 si tsh au fost ok, undeva pe la mijlocul intervalului de referinta, dar in partea a doua ft4 a inceput sa scada, tsh nemodificat.

luna trecuta tsh era la fel, ft4 la limita de jos, iar luna asta sub limita si tsh de la 1.9 la 3.8, dar inca in limite...sper ca bb sa fie ok, eu ma descurc, dar am citit tot felul de bazaconii...

sarcini usoara gravidutelor si gravideala curanda celor care se pregatesc!

 

Chiar ma gandeam la voi [flo2]  !!! Va doresc multa sanatate si nastere usoara. 

Abia astept sa ne anunti de marea intalinire. Tare vreau sa ajung si eu la 38 de saptamani ! :))) ... macar 35 .  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorinake ma bucur ca sunteti bine, lasa ingrijorarile si ai incredere in copila ta. Daca ma crezi, mie nu mi-au facut analize di sapt 7 sau 8 de sarcina... doar fierul si toxoplasmoza ca nu am imunitate. Abia ieri mi-a mai luat sange dar cred ca doar pt hepatite si nu mai stiu ce... nu-i stres. Noi insa nu ajungem la termenul de cezariana, s-a scurtat colul in 2 sapt de la 3 la 1,8cm si e putin deschis. Sper sa atingem macar 36 sapt, miercurea viitoare. Doamne ajuta! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...