Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nutella - din nou probleme


redactor

Recommended Posts

hm, ce gust or avea clatitele cu zahar si lamaie ? n-am putut niciodata sa mananc lamaie cu zahar, in copilarie, numai cand ma gandesc si imi lasa gura apa (de la ideea de acru excesiv)

pai nu-i si zaharul daunator pana peste cap, nu degeaba i se spune "moartea alba" ?

nu consum nutella, nu am avut niciodata in casa. de 2-3 ori pe an mananc clatita sau pancake cu crema de ciocolata, care bag mana in foc ca NU e nutella, ci altceva mai ieftin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 145
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

hm, ce gust or avea clatitele cu zahar si lamaie ? n-am putut niciodata sa mananc lamaie cu zahar, in copilarie, numai cand ma gandesc si imi lasa gura apa (de la ideea de acru excesiv)

pai nu-i si zaharul daunator pana peste cap, nu degeaba i se spune "moartea alba" ?

nu consum nutella, nu am avut niciodata in casa. de 2-3 ori pe an mananc clatita sau pancake cu crema de ciocolata, care bag mana in foc ca NU e nutella, ci altceva mai ieftin.

Dar contine ulei de palmier cumva? [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hm, ce gust or avea clatitele cu zahar si lamaie ? n-am putut niciodata sa mananc lamaie cu zahar, in copilarie, numai cand ma gandesc si imi lasa gura apa (de la ideea de acru excesiv)

pai nu-i si zaharul daunator pana peste cap, nu degeaba i se spune "moartea alba" ?

nu consum nutella, nu am avut niciodata in casa. de 2-3 ori pe an mananc clatita sau pancake cu crema de ciocolata, care bag mana in foc ca NU e nutella, ci altceva mai ieftin.

Gust de clatite cu zahar si lamaie.

Presari clatita cu zahar si o stropesti cu putina zeama de lamaie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

corinadani - ieri am fost in supermarket si am analizat borcanele de Nutella si cele cu creme de ciocolata.

Desi la Nutella nu scrie de ulei de palmier - ci Vegetal Oil - la cele mai ieftine - no brand, imitatii de Nutella, scrie in compozitie clar: Palm Oil.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...