Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Miercurea neagra


Recommended Posts

Da, ca apoi sa continue sa ne explice ca in anul 1947 marele calau stalinist Andrei Visinski a fost ales cetatean de onoare al Sibiului. Atunci mi s-a facut greata.

pe mine m-a luat cu rau.  chiar m-am mirat cum nimeni nu a observat asta.    imi pare tare rau ca exista oameni care nu gandesc de unii singuri.

 

de curiozitate ma uit acum la mirciulica , ca nu pot altfel sa ii spun unui personaj care se comporta ca in desene animate  ( adica ca un animal animat de cineva anume)  ca sa inteleg cum unii oameni au ajuns sa se complaca in ceea ce aud de la altii.  

 

edit: am uitat sa remarc mistoul facut la adresa pnl-ului.  ca de fapt cu asta a inceput  tariceanu , cu un misto.   asta e al doilea om in statul roman.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 316
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

nu il bagam pe mirciulica in discutie dar in curioziatea mea am vrut sa aflu ce spune  si el.

 

baga atat de mult facebook-ul in fata incat nu va mai mirati de nimic. din fericire nu sunt  toti  ca el , adica neterminati cand s-au nascut, ca sa traiasca in facebook si sa se mire ca unii spun ceva ce nu le convine.

 

  cred ca trebuie sa fii doar scerelat  adica asa cum vorbeste chiar el, ca sa crezi ca toti oameni care te vad cum te comporti sa fie si inteligenti. mai sunt si exceptii.

 

ce vroiam sa spun e ca incepe si el sa declare ca e ok sa fii judecat pentru ceea ce spui pe facebook.  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

protestele s-au diminuat. 

 

Insa cred ca a ramas spiritul lor si frumoasele imagini a unei Romanii care nu a murit. Care nu paote fi cumparata cu o marire de pensii sau de salariu. Care are niste principii. Dupa aceste proteste cred ca niste lucruri s-au schimbat in bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...