Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 140


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vin si eu cu vesti, azi am fost la eco, avem 10săptămâni si o zi si 3,29cm. Deja se vad manutele si piciorusele, am făcut si o poza omuletului nostru, a fost super. In 24 avem din nou programare, dar pana atunci trebuie sa ajungem la morfofetala. Abia astept!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramo, nu sunt vreo experta, insa pe mine TGO m-ar ingrijora. Cu colesterolul se rezolva cu un pic de regim. Despre prolatina marita la barbati, nu stiu sa-ti spun nimic. Insa din pacate stiu cate ceva despre TGO...Are sotul tau cumva probleme hepatice? Nu vreau sa te ingrijorez, insa eu ani la rand am avut TGO si/sau TGP un pic marite, dar niciodata nu le-am luat in seama. Si dupa multi ani am descoperit ca de fapt aveam hepatita (C- de care m-am vindecat acum un an jumatate). Poate n-ar strica sa se testeze (daca nu a facut-o deja). Poate nu e nimic, chiar nu vreau sa te panichez :)))) Poate sunt eu paranoica, nu toata lumea are hepatita :)))). Dar daca nu s-a testat, n-ar fi rau sa faca AgHBs (pentru hepatita B) si anticorpi anti HVB (pentru hepatita C). Sper sa nu ma insel, parca astea erau. Sanatate!

 

Piscotel

 

Am cautat in dosarul asta infinit si nesfarsit si am gasit asta:  atasez :)))

post-157378-0-12150300-1485867376_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, felicitari! Sa cresteti mari! [flo2] 

Ramo, ma bucur mult. Mi-a parut rau aseara dupa ce am scris. Ce mi-o fi trebuit mie sa ma apuc sa stric seara oamenilor? Am avut mustrari de constiinta :)))) Ma bucur ca analizele sunt ok. Acum, TGO-ul asta poate creste si din alte motive, ma gandesc (anumite medicamente, cred ca pot afecta functia hepatica). In fine, bine ca nu e nimic grav.

Zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ana, felicitari! Sa cresteti mari! [flo2] Ramo, ma bucur mult. Mi-a parut rau aseara dupa ce am scris. Ce mi-o fi trebuit mie sa ma apuc sa stric seara oamenilor? Am avut mustrari de constiinta :)))) Ma bucur ca analizele sunt ok. Acum, TGO-ul asta poate creste si din alte motive, ma gandesc (anumite medicamente, cred ca pot afecta functia hepatica). In fine, bine ca nu e nimic grav. Zi frumoasa!

 

Piscotel stai linistita ca nu mi.ai stricat seara. :*

Numai dr Albu poate sa imi strice maine starea.... dar sper ca nu o fi asa si maine vin cu vesti noi.

Te pup mult si multumesc!

Ps: soata mea ii disperata, nu mai intelege nimic :))))

Nu mai fumeaza, abia se abtine. De o luna nici macar un pahar cu vin ni vrea sa guste :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...