Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 140


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dea poate ne surprinzi cu o minune facuta natural?  [soricel]

   Nu am cum Motisorule...oricat mi-as dori eu.O trompa e defecta din nastere si una nu mai e functionala de 12 ani.Daca nu as fii facut analize luna asta si nu as fii mers la eco puteam visa la asa ceva...dar pt mine sa raman natural ar fii o minune prea mare.

    Eu astept cumintica sa-mi iau odorul acasa...cand o fii momentul.

    Sa revenim la realitate:dupa anul nou m-am tuns destul de scurt(am taiat coada de 30cm) si am retusat restul podoabei.Vreau sa-mi deschid si f mult nuanta parului asa ca azi m-am vopsit,adica suvitat.A iesit un degrade,dar nu vroiam sa ma decolorez si apoi sa ma vopsesc....mi se parea prea brutal fata de parul meu.Va mai urma o tura de suvite si apoi ma voi vopsi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Nu am cum Motisorule...oricat mi-as dori eu.O trompa e defecta din nastere si una nu mai e functionala de 12 ani.Daca nu as fii facut analize luna asta si nu as fii mers la eco puteam visa la asa ceva...dar pt mine sa raman natural ar fii o minune prea mare. Eu astept cumintica sa-mi iau odorul acasa...cand o fii momentul. Sa revenim la realitate:dupa anul nou m-am tuns destul de scurt(am taiat coada de 30cm) si am retusat restul podoabei.Vreau sa-mi deschid si f mult nuanta parului asa ca azi m-am vopsit,adica suvitat.A iesit un degrade,dar nu vroiam sa ma decolorez si apoi sa ma vopsesc....mi se parea prea brutal fata de parul meu.Va mai urma o tura de suvite si apoi ma voi vopsi.

Dea asta am facut si eu acum câteva zile :))mai putin suvite ca le am deja,dupa ce l-am tăiat si am vz cat de scurt e ma supărasem putin pe mn dar dupa ce l-am aranjat putin mi-a trecut.

Ma saturasem de par lung si fiind si creț nu pream am ce sa-i fac.Ce culoare erai înainte de suvite?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu de cand am facut fiv 1 am renuntat la vopsit si ca atare am ajuns la parul natural ...un brunet cu suvite albe  in fata am ditamai suvita de par alb .... Asa ca e ceva nou pt colegele mele care cat am fost gravida nu ma vazusera pt ca eram un concediu de risc ... 

 

 

Dea sa.ti fie de bine si sa te bucuri de schimbarea de look [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor v-am citit in graba. Cu schimbari de look  [:)], ma  bucur ca va mai alintati asa ... eu nu mai vopsesc de vreo 8 ani. Inca ma cruta natura ca nu foarte multe fire albe.

Velvet o sa fie bine cand o sa fie sa te duci. Poate ai sa fii si intr-o stare de spirit mai buna, vine primavara maine, poimaine.

Eu am fost la ecografie ... am fost foarte stresata inainte, dar acum sunt bine. Am 14 foliculi. Endometru 11. Urmeaza punctia ... Totul arata foarte bine la mine, ca si data trecuta, poate acum va fi cu adevarat bine. Am avut niste zile foarte obositoare, dorm foarte prost. M-a agitat perioada aceasta, imi intra o idee in cap si la culcare si cand ma trezesc si nu mai pot adormi deloc.

Va pup [flo2]  si multumesc de grija!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...