Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 140


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Piscotel, eu sunt abia a doua zi de stimulare, sâmbăta merg la eco si analize, apoi vedem cat mai continuam si când va fii punctia, probabil pe sapt viitoare, am așa mari emoții si in același timp si teama, sper sa reușesc de data asta, sa am ceva sa transfer! De data asta facem cu ICSI ma gândesc ca e mai bine fata de data trecută!   [flo2]

Ramo, bafta mâine, așteptam vestii bune! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Piscotel, eu sunt abia a doua zi de stimulare, sâmbăta merg la eco si analize, apoi vedem cat mai continuam si când va fii punctia, probabil pe sapt viitoare, am așa mari emoții si in același timp si teama, sper sa reușesc de data asta, sa am ceva sa transfer! De data asta facem cu ICSI ma gândesc ca e mai bine fata de data trecută! [flo2] Ramo, bafta mâine, așteptam vestii bune!
[flo2] Sper sa fie ok si sa incep si eu protocolul.

 

Bafta!!!!  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea, daca de mine intrebai mai devreme, sunt pe aici, va citesc si ma rog pt voi sa reusiti procedurile si sa ajungeti sa va vaitati ca mine in luna a noua de dureri de detoate.... pe 1 feb facem 36 de saptamani, avem 2500gr pe cap de motan si dureri fenomenale de burta, oase, incheieturi, spate etc... de la gat in jos doare tot dar nu conteaza, coafura rezista. 

Va pup si astept vesti bune de la fiecare dintre voi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dea am 4 luni de cand nu m am vopsit, am rezistat eroic, dar ca sa se vada cat de cat ok ar tb sa ma spal zilnic pe cap. Am zis ca mai stau o luna si ma vopsesc. Nasol e ca am intalniri si imi e cam rusine sa apar asa. Sper totusi sa rezist cat mai mult ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...