Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 140


Recommended Posts

Multumesc, Dea18! [flo2]

Si felicitari!!! Din cate am citit pe topicul de ovo donate, esti insarcinata!!! Doamne ajuta pana la capat!

     Mey Piscotico,fomeia scrie la fiv Sibiu [:-)))]

     Stiu ca te gandesti la mine si abia astepti sa anunt marea gravideala,dar nu incurca Deele [:-)))] .Dea18 ti-a spus corect ce poti lua,in caz de dureri crunte ma poti lua paracetamol max1gr/zi...dar cu un masaj la tample cu ulei de lavanda sau menta eu zic cavei fii ca noua:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Offf, asa este, Dea :))))) Ai dreptate, mi-am bagat nasul ieri pe acolo si de aia am incurcat borcanele. Tot sper sa citesc si de Velvet vesti bune [bib] si mai intru uneori si pe Sibiu

Si da, astept sa citesc ca te-ai gravidit, draga mea [pup] Dar de incurcat, nu va incurc [flor]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel depinde si cand ai transferul, ca daca e la amiaza parca poti sa-l pui pe cel dimineata, dar daca e mai dimineata cred ca il pui dupa. Sincer imi amintesc vag de asta, dar imi amintesc ca doctorul te pregateste inainte de transfer si curata cu ceva acolo, o solutie, cum a zis si Dea. Cand e marea intalneala maine sau poimaine?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Inainte de transfer oricum curata putin vaginul cu o solutie apoasa deci poti pune progesteronul linistita,are timp sa se absoarbe.
Putin? Eu la ambele transferuri am avut senzatia ca mi-au turnat o galeata de apa intre picioare! [zid] [amoras] Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...