Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 140


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Piscotel țin pumnii !!! Am pus 2 utrogestan la ora 7 si la ora 9 am avut transferul.... si dupa Et la 3 ore am mai pus 2 utro. Durerile de cap le-am combătut cu succes in sarcina cu ceva rece de la congelator in zona tâmplelor si paracetamol simplu juma' de pastila la nevoie maxima. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel referitor la durerile de cap mie nu mi au trecut cu nimic. Am luat no spa, paracetamol, masaj la tample, bandaje cu spirt, cartofi cruzi, varza, am incercat tot ce se putea si din pacate nu m a ajutat nimic. 3 zile m am chinuit cu durerea de cap, la un moment dat imi venea sa ma duc la urgenta, chiar am izbucnit in plans de durere. Sper ss numai trec prin asa ceva. Eu inainte de sarcina luam tador la durere si in 3 minute eram ca noua

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ramo,in general dr Albu face fiv pe loturi,adica sincronizeaza ciclurile cu ACuri. Daca ai primit 10z ACuri si 14z Dipherelin inseamna ca abia dupa 24z vei incepe stimularea.Fa un calcul cam cand iti vine menstra acum si adauga 24z...asa vei putea sa vezi cum te incadrezi.

 

Multumesc Dea

 

Si stimularea asta oare pe cate zile se intinde?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...