Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 140


Recommended Posts

  • Răspunsuri 751
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mimi frumoasa productie...felicitari! sa creasca mari si frumosi pana la 5 [flo2]

Piscotel felicitari pentru punctuletul cel pretios!!!....abia astept sa treaca cele 12 zile, parca eu am emotii [:-)))] ...sunt un pic mirata cum de erau separat congelati....eu nu stiam nici ca s-ar mai putea recdongela unul....e f interesant....dar poate e mai bine asa si sa dea Doamne Doamne sa fie puternic si sa se prinda de mamica  pana la 9 luni  [flo2] 

   Fetelor....cine mai urmeaza? hai ca s-a deschis sezonul de bebelit si chiar daca e uratel la noi afara ca ploua si e posomorat eu sunt fff happy....de azi oficial VA-CAN-TAAA!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A si inca ceva Piscotel avand in vedere ca e de 2 zile eu as sta mai mult in pat...defapt 1-2 zile dar si pe urma macar inca 3 asa mai relaxata, cu filme si tolanit prin pat, plimbari si cam atat....zic asta pt ca dupa ziua 5  se cuibareste mititelul in endometru chiar si pana la a 8 zi...cel putin asa stiu eu...cam 4 zile ii trebuie sa coboare pe trompa timp in care se tot divide, apoi a 5 zi ajunge in cavitatea uterina si in decurs de 1-2-3 se produce implatarea....si scuze fetele daca am plictisit pe cele care deja stiu toata aventura asta [:I] [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Piscotel, doamne ajuta sa fie puternic puiutul tau si sa ramana cu tine 9 luni!

Mimi, frumoasa productie, spor la iubareala, sa fie cat mai multi si sanatosi!

Eu am inceput munca si am observat ca am durerile de spate de la statul pe scaun, cat am stat acasa nu am mai avut dureri, acum m-au luat din nou. Marti cand am fost la eco, a zis dr ca sunt ok si nu mai imi da medical si nu l-am contrazis pt ca ma simteam bine, dar acum cred totusi ca va trebui sa gasesc o solutie sa nu mai merg la munca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...